Princas Haris švenčia savo 37-ąjį gimtadienį: pasveikinti nepraleido progos ir jo brolis princas Williamas su žmona

Princas Haris trečiadienį švenčia ypatingą progą – savo 37-ąjį gimtadienį. Jį šiltai pasveikino jo brolis princas Williamas su žmona.

Princas Viliamas ir Kate socialiniuose tinkluose pasidalino jautria princo Hario nuotrauka iš jo paskutinio karališkojo renginio. Jie prirašė: „Su gimtadieniu sveikiname princą Harį!“

Viliamas ir Haris trumpam buvo susitikę liepos mėnesį, kai atidengė jų mamos, princesės Dianos skulptūrą Kensingtono Rūmų sode.

Princas Haris su žmona Meghan persikraustė gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas po to, kai atsisakė savo karališkųjų pareigų 2020-ųjų kovą. Dabar jie gyvena Kalifornijoje su trijų metų sūnumi Arčiu ir trijų mėnesių dukrele Lilibeth, rašo portalas hellomagazine.com.

Su mažąja dar nesusipažino

Manoma, kad princas Viliamas ir Kate dar nesusipažino su mažąja Lilibeth, bet vos po mergaitės gimimo Kate sakė: „Linkiu jai visa ko geriausia ir nekantrauju su ja susipažinti. Tikiuosi, kad ją išvysiu greitai.“

Princas Viliamas su žmona taip pat turi dukterėčią bei sūnėną iš Kate šeimos pusės – jos sesuo Pippa Middleton yra dvejų metų Arthuro ir septynių mėnesių Grace mama.

Kate lankysis renginyje „RAF Brize Norton“, kur susitiks su daugybe žmonių, palaikiusių Jungtinės Karalystės civilių gyventojų evakuavimą iš Afganistano.

Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė atostogas praleido su princu George, princese Charlotte ir princu Louis Scilly salose ir rugpjūtį aplankė karalienę Balmorale.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų