Harry ir Meghan šokiravo finansinė nepriklausomybė: negali konkuruoti su brolio šeima

Karališkosios šeimos ekspertė Daniela Elser teigia, jog princas Harry ir Meghan Markle negali konkuruoti su Harry brolio šeima, kalbant apie tai, kiek jie aukoja labdarai. 

Pasak ekspertės, tikra „finansinės nepriklausomybės“ reikšmė šokiravo Harry ir Meghan, kai jie paliko karališkąją šeimą – o su ja ir galimybę gyventi išlaikomiems mokesčių mokėtojų pinigų. 

Nepaisant didelių pastangų išplėsti savo labdaros organizacijos „Archwell Foundation“ veiklą, pora turi balansuoti šią veiklą ir darbus, leidžiančius apmokėti sąskaitas. 

„Nežiūrint į tai, kad Sasekso kunigaikščiai norėjo būti finansiškai nepriklausomi, supratimas, ką tai iš tiesų reiškia, jiems buvo nemenkas šokas.

Nuo tada, kai pora pradėjo Archwell'o labdaros fondo veiklą, jie nebuvo surengę nei vieno renginio, apie kurį žinotų visuomenė“, – teigė D. Elser. 

Interviu su Opra Vinfri kovo mėnesį Harry prisipažino, kad šeima jam finansiškai nebepadeda. 


Rašyti komentarą...
L
Lina
2021-09-16 09:12:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprato Haris,kad Megan užgaidos kainuos? Niekas nepatarė,kad bliūdas pinigų iš panosies dings? Ne paauglys gi,turėjo įvertinti situaciją.
Atsakyti
0

N
Na
2021-09-16 12:08:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką reiškia, kai reikia gyventi žemišką gyvenimą. Nėra ir taip paprasta. Juk ne visi gimsta auksiniuose vystyklose.
Atsakyti
0

A
Aha
2021-09-16 13:11:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, lengva dalinti labdarą iš mokesčių mokėtojų pinigų. Tekstą perskaitykit, ir pabandykit suvokti. Viljamas ir Keitė išlaikomi mokesčių mokėtojų, jų teikiama labdara iš ten pat. Yra skirtumas, iš savų, ar iš valstybės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų