Harry ir Meghan prašymas šokiravo šeimą: vadina kvapą gniaužiančiu įžūlumu

Pranešama, jog princas Harry ir jo žmona Meghan Markle paprašė leidimo susitikti su karaliene Elžbieta II. Visgi, pasak šaltinių, toks prašymas šokiravo rūmų darbuotojus savo „neįtikėtina drąsa“. 

Harry ir Meghan iki šiol nėra supažindinę karalienės su jos jauniausiaja proanūke Lilibet. Pasak šaltinių, tą padaryti pora siekia kelių savaičių bėgyje – Sasekso kunigaikščiai paprašė leidimo susitikti su Elžbieta II. 

Teigiama, jog pora norėtų sugrįžti į Jungtinę Karalystę šių metų rudenį. Tai būtų pirmas Meghan apsilankymas šalyje po to, kai jie atsisakė karališkųjų pareigų. 

Pranešama, jog Harry bando susitaikyti su šeimos nariais, nes norėtų pakrikštyti dukrą Vindzoro pilyje, tačiau turint omenyje poros pasisakymus apie karališkąją šeimą, teigiama, jog rūmų darbuotojai yra „šokiruoti jų įžūlumo“.

„Harry ir Meghan pateikė tokį pasiūlymą, bet daug žmonių yra šokiruoti jų įžūlumo to prašant. Jie gal ir nori pasimatyti su karaliene, bet turint omeny, ką jie privertė ją patirti, toks įžūlumas gniaužia kvapą“, – teigia šaltiniai. 

Pranešama, jog Elžbieta II norėtų pakviesti Sasekso kunigaikščius paviešėti per Kalėdas, nes nori pamatyti proanūkius. Taip pat teigiama, jog rūmai išgirdę tokį prašymą iš Meghan nei kiek nenustebo.


Rašyti komentarą...
V
Vileta
2021-09-07 19:22:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal pats Haris nori aplankyti savo senelę...Tuo pačiu ir vaikus parodyti gyvai.
Atsakyti
0

P
Petriuks
2021-09-07 09:25:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matomai pabegeliai pritruko pinigu
Atsakyti
-3

R
Rita
2021-09-07 22:12:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokingi , varkse karaliene
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų