Karališkojo susitaikymo nebus? Meghan Markle biografas atskleidė, kokie santykiai šeimoje yra dabar

Princo Hario, Meghan Markle ir kitų karališkosios šeimos narių konflikte abi pusės mano, kad priešininkai turėtų prisiimti daugiau atsakomybė už tai, kas nutiko, sako žinovai. Jų biografo Omido Scobie teigimu, princas Harry su žmona nelabai stengėsi susitaikyti su kitais karališkosios šeimos nariais.

Knygos „Finding Freedom“ autorius sako, kad įsigiję 14 milijonų JAV dolerių kainavusią vilą Kalifornijoje Haris su Meghan dabar gyvena puikiai. Tačiau Didžiojoje Britanijoje pora paliko gausybę problemų – jų santykiai su kitais karališkosios šeimos nariais išlieka įtempti dar nuo tada, kai pora atsisakė karališkųjų pareigų ir davė seriją skandalingų interviu žurnalistams, rašoma mirror.co.uk.

„Kalbantis su porai artimais šaltiniais ir taip pat su karališkajai šeimai artimais šaltiniais susidaro įspūdis, kad susitaikymo linkme nuveikta labai nedaug“, – TV laidoje „Good Morning America“ sakė autorius. – „Tačiau kai kurie jausmai nurimo, nes laikas dirba savo darbą, todėl pokalbiams šiuo metu durys yra plačiai atviros.“

Svarstydamas apie tai, kaip pora galėtų pagerinti savo santykius su kitais karališkosios šeimos nariais, jis sakė:

„Manau, kad vienas dalykas, kurie yra aiškus iš abiejų pusių, tai kad visi mano, jog priešinga pusė turėtų prisiimti daugiau atsakomybės už savo vaidmenį visoje situacijoje, kad reikalai pradėtų judėti į priekį. Pamatysime, ar taip ir bus.“

Įvardijo pasitraukimo priežastį

Autorius taip pat komentavo gandus apie tai, kodėl Meghan su Haris nusprendė išeiti iš „Firmos“ ir pradėti naują gyvenimą Šiaurės Amerikoje, sudarydami pelningas darbo sutartis ir kalbėdami apie psichologinės sveikatos svarbą.

O. Scobie sakė: „Buvo jausmas, kad pora monarchiją paliko tiesiog todėl, kad iš gyvenimo norėjo daugiau. Jie norėjo pinigų užsidirbti kitaip. Bet ką mes girdėjome, tai buvo istorija, kuri padėjo suprasti, kodėl toje erdvėje jie jautėsi nelaimingi, ne tik dėl rasizmo, bet ir dėl psichologinės sveikatos ignoravimo bei dėl to, kad tam tikri šeimos atstovai nekreipė į juos dėmesio.“

O. Scobie ir jo knygos bendraautorė Carolyn Durand ką tik išleido atnaujintą knygos versiją, į kurią įtraukta nauja informacija apie poros gyvenimą nuo tada, kai jie jau buvo atsisakę monarchijos pareigų – kalbama taip pat ir apie tai, kad šio savo sprendimo jie visai nesigaili.

Naujausioje knygos versijoje daugiausiai rašoma apie dabar jau legendinį poros interviu su Oprah Winfrey. Knygoje rašoma, kad į savo senelio princo Filipo laidotuves Haris nusipirko bilietą tik į vieną pusę, tikėdamasis progos susitaikyti su šeima. Pokalbis su broliu Viljamu prie Šv. Jurgio koplyčios po laidotuvių buvo pirmas jų pokalbis akis į akį per 15 mėnesių, rašoma knygoje. Taip pat atskleidžiama, kad Oprah Winfrey turėjo tik vieną savaitgalį pasiruošti interviu, kuris tapo vienu svarbiausių jos karjeroje.


Rašyti komentarą...
X
Xxl
2021-09-18 11:33:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karališki asmenys kaip kokie prasčiokai drapstosi viešai. Toks ten jų ir karališkumas, neturi jokio solidumo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų