Aiškėja daugiau detalių apie Harry ir Williamo konfliktą: vyriausieji šeimos nariai net nebandė kištis

Vyriausieji karališkosios šeimos nariai nebandė sutaikyti susipykusių Williamo ir Harry, teigia vienas iš neoficialios Harry ir Meghan biografijos autorių. Pasak jo, ginčas vis dar nėra išspręstas. 

8

Omidas Scobie, vienas iš neoficialios princo Harry ir Meghan Markle biografijos „Laisvės link“ autorių, teigia negirdėjęs, kad bent vienas iš vyriausiųjų šeimos narių būtų įsikišęs į brolių konfliktą.

Pranešama, jog konfliktas prasidėjo dar prieš Harry vestuves – esą Williamas nerimavo, jog jo santykiai su Meghan vystosi per greitai. 

Šiandien kanalo ITV laidoje Omidas Scobie buvo paklaustas, ar tarp brolių verdantis konfliktas sprendžiasi. Pasak jo, šis ginčas dar toli iki išsprendimo, tačiau dabar dėl to nieko negalima padaryti, nes dėl pandemijos yra draudžiamos kelionės. 

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Williamas ir Harry atidengė princesės Dianos skulptūrą

„Aš norėčiau, kad šioje šeimoje būtų toks žmogus, kažkas, kas yra vyresnis, kuris patrauktų juos abu už ausų ir lieptų kalbėtis. Visi šeimose tokius turime. Nepanašu, kad karališkoje šeimoje toks žmogus būtų. 

Jei Diana būtų gyva, ji tikrai būtų sutvarkiusi šį reikalą“, – svarstė O. Scobie. 

Šią savaitę Jungtinės Karalystės knygynuose pasirodė atnaujinta Harry ir Meghan biografijos „Laisvės link“ versija. Joje pasakojama, jog Harry „pralaužė ledus“ su broliu Williamu dar per senelio princo Philipo laidotuves. 

Taip pat teigiama, jog vykdamas į laidotuves Harry pirko bilietą tik į vieną pusę, nes tikėjosi susitaikyti su šeima. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų