Harry ir Meghan negali susitaikyti su šiuo Obamų poelgiu: prisimins daug metų

Princas Harry ir Meghan Markle negalės susitaikyti su tuo, jog nebuvo pakviesti į Baracko Obamos gimtadienį, teigia ekspertai. 

Buvęs JAV prezidentas mėnesio pradžioje atšventė 60-ąjį gimtadienį. Šventėje dalyvavo visi artimiausi prezidentui žmonės, iš kurių didelė dalis – įžymybės. 

Visgi, vienos žymios poros vakarėlyje nebuvo – Harry ir Meghan greičiausiai nebuvo pakviesti, nors teigiama, jog jie abu bėgant metams susidraugavo su Obamų šeima. 

Radijo laidų vedėjas Mike‘as Grahamas savo laidoje pareiškė, jog Sasekso hercogai greičiausiai dėl to jaučiasi įskaudinti: „Žinome, jog jie neturi daug draugų, o tie draugai, kuriuos jie turi – visi buvo pakviesti į Obamos gimtadienį. O jie nebuvo“, - kalbėjo Grahamas. 

Jam antrino karališkosios šeimos biografė Angela Levin, pasakiusi, jog pora tikrai su tuo nesusitaikys „daug metų“. 

Primename, jog buvęs JAV prezidentas Barackas Obama rugpjūčio pradžioje atšventė savo 60-ąjį gimtadienį. Nors šventė buvo mažesnė nei norėta dėl Valstijose sparčiai plintančios koronaviruso delta atmainos, trankiame vakarėlyje dalyvavo 200 artimiausių Obamų šeimai žmonių. 

Šventė vyko Obamų 12 hektarų teritoriją užimančiame sode Martos vynuogyne, kur buvo pastatyta milžiniška palapinė. 

„Kiek kartų tą vakarą bepamatyčiau Baracką, šypsena niekada nedingo nuo jo veido“, – People atskleidė šeimai artimas šaltinis, pridėjęs, jog jubiliatas šoko visą naktį. 

Buvusio JAV prezidento gimtadienio vakarėlyje dalyvavo Obamų šeimai artimos įžymybės, tarp kurių – Gayle King, Tomas Hanksas, Rita Wilson ir Stevenas Spielbergas. Svečius linksmino atlikėjai H.E.R., Johnas Legendas ir Erykah Badu. 

Teigiama, jog šventė vyko paisant visų saugumo reikalavimų – visi svečiai prieš patekdami į teritoriją turėjo pateikti neigiamą koronaviruso testą, o viso vakarėlio metu buvo privaloma dėvėti kaukes, kurias jų neturintys gavo atvykę.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-08-31 12:39:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
šie du jau visai apgailėtini. Nei karaliai, nei prezidentai, nei mokslo korifėjai :)) Obamos turėjo atsiklausti ką šie du degradai galvoja? Obamą bent jau USA prezidentu išrinko USA piliečiai o kokie šio pridurko nuopelnai? Gime auksiniais rūbais bet vis tiek nesugebėjo tapti princu ir dar vedė nekilmingą afrikietę kuri matomai darė viską tikėdama kad čia tai pagyvens nieko nedarant :))))
Atsakyti
0

N
Na,
2021-08-31 12:50:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
vadinasi, buvo atrimesniu už tuodu nevykėlius tuštukus. Obamos parode jiems jų vietą.
Atsakyti
0

s
senis
2021-08-31 13:41:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
ojezau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų