Aiškėja, kaip prasidėjo konfliktas tarp Harry ir Williamo: užteko vieno sakinio

Aiškėja dar daugiau detalių apie princų Williamo ir Harry konflikto pradžią. Naujojoje Harry ir Meghan Markle biografijoje „Laisvės link“ atskleidžiama, kas įvyko tą dieną, kai Harry pranešė šeimai apie savo sužadėtuves. 

The Telegraph praneša, jog konfliktą tarp brolių įžiebė vienas vienintelis sakinys, kurį Williamas ištarė pasivedėjęs brolį į šoną, šiam pranešus džiugią žinią. 

Teigiama, jog Williamas Harry paklausė, ar jis užtikrintas dėl šių santykių. Šaltinis laikraščiui The Sun yra minėjęs, kad tai išgirdęs Harry įsiuto ir ėmė kaltinti Williamą norint sugadinti šiuos santykius dar prieš jiems prasidedant. 

Kiti šaltiniai teigia, jog ir kiti šeimos nariai Meghan nepriėmė itin šiltai. Pasak šaltinių, tai buvo ypač nemalonu pačiam Harry, nes jis su Kate Middleton buvo „labai artimi“.

Nauja knyga, prie kurios rašymo Harry ir Meghan oficialiai neprisidėjo, atskleis daugiau detalių apie tai, kas iš tiesų įvyko tarp poros ir karališkosios šeimos. 

Harry ir Meghan karališkųjų pareigų atsisakė pernai. Šių metų kovo mėnesį pasirodė poros interviu su Opra Vinfri, kuriame jie atskleidė tikrąsias pasitraukimo priežastis ir šokiravo pasaulį, apkaltindami karališkosios šeimos narius rasizmu.


Rašyti komentarą...
s
s
2021-09-11 11:33:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
joooo, tai laaaabai akutalu lietuvai... nebent būtume uk kolonija....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų