Meghan Markle sulaukė naujo skaudaus smūgio: įsiutino jos draugo elgesys

Piersas Morganas sukritikavo Meghan Markle draugą Omidą Scobie už tai, kad jis savo naujoje knygoje „Ieškoti laisvės: Harry ir Meghan“ užsipuolė karalienę.

Piersas Morganas išpeikė artimą Meghan draugą Omidą Scobie už karalienės šmeižimą. Kontraversiška jaunuolio knyga ką tik tapo bestseleriu, tačiau Piersui šis kūrinys nepatiko, ypač todėl, kad jo įsitikinimu knygoje be reikalo užsipulta Jos Didenybė.

Žodžio kišenėje neieškantis laidų vedėjas knygos autoriui kritikos nepašykštėjo ir pavadino jį „pataikūnu“, kuris siekia įsiteikti svarbiems asmenims.

„Nors apie viešas asmenybes visi turi teisę reikšti savo nuomonę, žmogaus psichologinės sveikatos diskreditavimas per televiziją tik stiprina pavojingą stigmą ir kelia pavojų žmonėms“, – sakė Piersas Morganas, iš darbo laidoje „Good Morning Britain“ išėjęs dėl kritiko Sasekso hercogienei. – „Tu ką tik apšmeižei karalienę savo prastoje knygoje, negalvodamas apie 95 metų žmogaus, neseniai praradusio antrąją pusę, psichologinę sveikatą.“

Tiesą rėžė viešai 

Tuo P. Morgano kritika nesibaigė – jis savo žodžiais į skutelius sudraskė Sasekso hercogų oficialaus biografo knygą, kuris neseniai kėlė abejones dėl neseniai priimto „Ofcom“, Didžiosios Britanijos komunikacijos etikos inspekcijos, sprendimo, kad Pierso Morgano pasisakymuose nusižengimų etikai nerasta, rašoma mirror.co.uk.

Jis teigė: „Nors apie viešas asmenybes visi turi teisę reikšti savo nuomonę, žmogaus psichologinės sveikatos diskreditavimas per televiziją tik stiprina pavojingą stigmą ir kelia pavojų žmonėms.“

Žurnalistų etiką prižiūrinti institucija „Ofcom“ patvirtino, kad ir Piersas turi teisę į savo nuomonę – tai laikoma svarbiu laimėjimu kovoje už žodžio laisvę.

Savo naujausiame straipsnyje „MailOnline“ Piersas rašė: „Šis „Ofcom“ sprendimas dėl mano žodžių yra svarbi pergalė kovoje už žodžio laisvę ir pralaimėjimas tiems, kurie įsitikinę, kad privalome tikėti kiekvienu melagių žodžiu. Ar dabar atgausiu savo darbą? Tai labai svarbus „Ofcom“ sprendimas.

Jie atmetė visus prieš mane pateiktus skundus. Nesuklyskite, tai istorinis sprendimas kovoje už žodžio laisvę. Jei „Ofcom“ būtų priėmę sprendimą mano nenaudai, tai visiems žurnalistams būtų reiškę, kad savo nuomonės nuoširdžiai reikšti nebegalima, jei ji netyčia gali įžeisti Meghan Markle.“


Rašyti komentarą...
F
Faktas
2021-09-15 05:42:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mulatė per porą metų iki 40! pagimdė du vaikus..Harry dirbo kasdien.
Atsakyti
0

N
Na
2021-09-15 08:35:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei pasipelnimas šmeižtu yra žodžio laisvė, tai nėr ko čia stebėtis, kad pasaulyje karai niekaip negali baigtis......
Atsakyti
-2

A
2021-09-16 00:32:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
@M Daugiau už visokiu LGBT reikia balsuoti. Tai ir ne to pamatysi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų