Atskleidė neįtikėtiną karalienės paslaptį: ji nustebina daugelį

Karališkoji ekspertė  Becky Pemberton sako, kad „mėgstamiausia Karalienės vaikaitė yra ledi Louise Windsor, o ne Viljamas ar Haris“.

Sakoma, kad 95-ių monarchė „dievina“ 17-metę Princo Edvardo ir Vesekso kunigaikštienės Sophie dukterį. Karališkasis autorius Phil Dampier pasakojo:

„Ledi Louise neabejotinai yra karalienės favoritė ir matau, kad ateityje ji vaidins svarbų vaidmenį karališkojoje šeimoje. Jos Didenybė dažnai bendrauja su Edvardu ir Sophie bei jų vaikais Vindzoro pilyje, nes jie gyvena netoliese, Bagshot parke, rašo thesun.co.uk.

Karalienė yra labai artima su jos motina Sophie ir, žinoma, tarp jų visada buvo artimas ryšys, nes Sophie beveik mirė gimdydama, o Louise teko gydytis akių ligą. Tačiau ji išaugo į mielą ir protingą jauną moterį, o Karalienė ją dievina“.

Karalienė yra artimesnė su ledi Louise

Phil teigia, kad Karalienė yra artimesnė su ledi Louise negu su Viljamu, Hariu, Eugenie ar Beatrice.

Jis paaiškino: „Daugeliu atžvilgių Karalienė yra artimesnė su Louise ir jos broliu James, nes jie yra tik šeima ir dar neatlieka pagrindinių vaidmenų.

„Haris ir Meghan, žinoma, išvyko, o Williamas ir Kate daug laiko gyvena Norfolke ir yra užsiėmę savo pareigomis. Taigi, kai Karalienė neužsiėmusi, ji daugiau matosi su Vesekso kunigaikščių šeima“.

Karalienė ir jos velionis vyras princas Philipas, kuris mirė šių metų balandžio 9 dieną būdamas 99-erių, yra tokie artimi su ledi Louise, kad Pilypo testamentu jai buvo suteikta ypatinga dovana.

Anksčiau buvo pranešta, kaip Philipas paliko anūkei savo mylimus ponius ir vežimą, nes prieš mirtį išmokė ją vadelioti.

Karališkasis autorius Phil pridūrė: „Karalienė džiaugiasi, kad princas Philipas paliko anūkei savo ponius ir vežimą, kad ši galėtų tęsti tradiciją, o Karalienei patinka, kai šeima domisi viskuo, kas susiję su arkliais“.

Buvo apsistojusi monarchės Škotijos rezidencijoje

Princas Philipas pradėjo vadelioti praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje, kai nustojo žaisti polą.

Karališkasis šaltinis portalui „MailOnline“ sakė, kad ledi Louise Vindzore reguliariai mankštins juodus Philipo ponius − Balmoral Nevis ir Notlaw Storm.

Teigiama, kad ledi Louise tapo mėgstamiausia Karalienės anūke po to, kai ši 2019 metų vasarą ilgam buvo apsistojusi monarchės Škotijos rezidencijoje Balmorale.

Louise yra 14-oji eilėje į sostą, po savo jaunesniojo brolio Jameso, nes jie abu gimė iki 2013 metais išleisto „Karūnos įpėdinio“ įstatymo, kuris oficialiai nutraukė šimtmečius galiojusią taisyklę, kad palikuonys vyrai turi viršenybę prieš moteris.

Karališkasis anoniminis šaltinis anksčiau sakė: „Karalienei patinka tai, kad Louise ir Džeimsas mėgsta leisti laiką Balmoral pilyje, ir ji tapo ypač artima Louise, kuri, atrodo, tapo jos mėgstamiausia anūke, po kurios seka Džeimsas“.

Karališkoji biografė Ingrid Seward teigė, kad Karalienei labiau patinka „paprasti žmonės, o ne pataikūnai“. Portalui „Mail Online“ ji sakė: „Ji (Ledi Louise) visada brangina šeimą ir yra labai mandagi, o tai Karalienei labai patinka“.


Rašyti komentarą...
J
Juozukas
2021-09-13 15:32:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rožytės skrybėlės buvo įspūdingesnės.
Atsakyti
0

G
Geriausia
2021-09-15 09:20:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Beveik mirė" gimdydama, TOBULAS vertimas :D :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų