Karalienė galėtų susitikti su Harry ir Meghan: tam yra viena svarbi sąlyga

Karališkosios šeimos ekspertai įsitikinę – Harry ir Meghan susitikimas su karaliene Elžbieta II įvyks itin privačiai. Panašu, kad į kambarį neįleisti bus ne vien kiti šeimos nariai – ši taisyklė galios ir tarnams bei padėjėjams. 

Ekspertai tikina, jog jeigu Sasekso kunigaikščiai vis tik susitiks su karaliene, tokio privatumo lygio bus siekiama, norint „nesunervinti“ poros. 

Taip pat teigiama, jog bet koks Harry ir Meghan susitikimas su monarche bus greičiau šeimos susitikimas, nei formalus. Tiesa, visi supranta – proga tikrai nebus maloni nei Sasekso kunigaikščiams, nei pačiai Elžbietai II. Sakoma, kad susitikimas bus itin nejaukus. 

Primename, kad susitikti su monarche paprašė pati pora. Harry ir Meghan iki šiol nėra supažindinę karalienės su jos jauniausiaja proanūke Lilibet. Pasak šaltinių, tą padaryti pora siekia kelių savaičių bėgyje.

Teigiama, jog pora norėtų sugrįžti į Jungtinę Karalystę šių metų rudenį. Tai būtų pirmas Meghan apsilankymas šalyje po to, kai jie atsisakė karališkųjų pareigų. 

Pranešama, jog Harry bando susitaikyti su šeimos nariais, nes norėtų pakrikštyti dukrą Vindzoro pilyje, tačiau turint omenyje poros pasisakymus apie karališkąją šeimą, teigiama, jog rūmų darbuotojai yra „šokiruoti jų įžūlumo“.

„Harry ir Meghan pateikė tokį pasiūlymą, bet daug žmonių yra šokiruoti jų įžūlumo to prašant. Jie gal ir nori pasimatyti su karaliene, bet turint omeny, ką jie privertė ją patirti, toks įžūlumas gniaužia kvapą“, – teigia šaltiniai. 

Pranešama, jog Elžbieta II norėtų pakviesti Sasekso kunigaikščius paviešėti per Kalėdas, nes nori pamatyti proanūkius. Taip pat teigiama, jog rūmai išgirdę tokį prašymą iš Meghan nei kiek nenustebo.


Rašyti komentarą...
K
Keista
2021-09-13 08:31:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip karalienė,turi priimti ir nepulti niekada ant savo anukelio,jo žmonos Megan,šito susipykimo nesureiksminti,tai isemylejeliu klaidos, supras tada kaip bus 80 metu,tada pasidarys labai protingi,o dabar Megan labai graži,fotogeniska,mums gražu į šitą porą žiūrėti,matosi ,kad gyvena atsipute,be įtampos,o karalieniai reikia pačiai prisiminti jaunystę,vistiek kitoks mąstymas,buvo ir neisizeisti dėl jaunimo kaprizu. Su pagarba.
Atsakyti
0

T
Taigi,
2021-09-13 08:43:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
geriau jau ileistu kazkoki nešaliska asmeni,o tai porele šeima vel apkaltins nezinia kuo.
Atsakyti
0

L
Liole
2021-09-13 18:45:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Taigi, Taigi įdomu kokios spalvos oda yra pas mažąją Lilibet ? Paveldėjo mamos ar tėčio ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų