Harry ir Meghan apsisprendė grįžti į Jungtinę Karalystę: čia įvyks svarbi šventė

Pirmą kartą nuo persikraustymo į JAV princas Harry ir jo žmona Meghan grįžta į Jungtinę Karalystę – šeima čia krikštys savo dukrelę.

Žurnalas „Marie Claire“ skelbia, kad pora su abiem savo vaikais į JK žada atvykti artimiausiu metu. Spaudos turimais duomenimis, tarp vizito tikslų yra ir apsilankymas pas karalienę Elizabeth II ir prašymas jai susitikti su proanūke Lilibet Diana, kuri pasaulį išvydo šių metų birželio 4-ąją.

Mažylė taip pat turėtų būti pakrikštyta JK.

Tai bus pirmas poros sugrįžimas kartu – atsisakę visų karališkųjų pareigų ir privilegijų Harry ir Meghan su sūneliu Archie pernai pavasarį paliko Karalystę ir persikraustė gyventi į JAV.

Nuo to laiko pora gana atvirai kalbėjo apie savo gyvenimą karališkojoje šeimoje, sutuoktiniai atskleidė, jog Meghan dėl savo kilmės netgi išgirdo rasistinių priekaištų.

Harry į gimtinę kelis kartu buvo grįžęs vienas, paskutiniuosius kartus jis čia viešėjo kai atsisveikino su savo seneliu Philipu, kuris mirė ir buvo palaidotas šiemet balandį bei vasaros pradžioje, kai buvo atidengtas paminklas žuvusiai princo motinai Dianai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų