Praeities kadre – žinoma atlikėja: ar atpažįstate?

Vaikystės nuotraukos – vienas smagiausių dalykų, kurie akimirksniu nukelia į prisiminimus. Dažnai mėgstama lyginti, kaip vaikai atrodo vaikystėje ir kaip keičiasi bėgant metams.

11

Garsi dainininkė, Rusijos primadonos dukra Kristina Orbakaitė specialioje televizijos laidoje „Segodnya vecherom“ buvo parodytas šiltas reportažas su Mykolu Orbaku iš Lietuvos pajūrio ir pasidalyta K.Orbakaitės vaikystės kadrais.

Laidos pradžioje buvo rodomas reportažas iš Šventosios, kurioje vasaras leido ne tik K. Orbakaitė, bet ir žymioji jos mama Ala Pugačiova. Reportaže M. Orbakas pasakojo apie šeimos gyvenimą kurorte. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karai iš laidos „Segodnya vecherom“

Vyras parodė namą, kuriame su šeima leisdavo vasaras, Kristinos „asmeninį“ paplūdimį bei ąžuolą, ant kurio buvo pritaisytos K. Orbakaitės supynės. M. Orbakas papasakojo ir linksmą istoriją apie tai, kaip mažoji, lydėdama močiutę į darbą turguje, prisižiūrėjo ilgų sijonų ir panoro tokio sau. 

M.Orbakas atskleidė, gyvai su dukra paskutinį kartą matęsis prieš dvejus metus. Pati dainininkė, žiūrėdama reportažą, susijaudino ir sakė, puikiai prisimenanti tuos laikus ir Šventąją. 

Prisiminimais pasidalino ir K. Orbakaitės mama, dainininkė Ala Pugačiova. Rusijos estrados legenda prisiminė, kaip maudydavosi vandens bačkoje, nes neturėjo patogumų. 

A. Pugačiova, besidalindama prisiminimais, prakalbo ir lietuviškai. Pasakodama istoriją, kaip K. Orbakaitė padėjo močiutei dirbti turguje, ji kelis kartus ištarė žodį „mamyte“. Moteris prisiminė, kaip jos dukra jai turguje pardavė ridikėlius ir tik tuomet pastebėjo, kad pirkėja yra jos mama. 

Vėliau laidos vedėjas Maksimas Galkinas su K. Orbakaitės tėvu susisiekė ir tiesiogiai „Skype“ pagalba. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų