ala pugačiova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ala pugačiova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ala pugačiova“.

Alos Pugačiovos nuotrauka neįtiko internautams: kažkas nutiko jos veidui

Balandžio 15-ąją Rusijos žvaigždė Ala Pugačiova minėjo ypatingą jubiliejų – jai sukako 75-eri. Kaip skelbia portalas Unian, 75-ojo jubiliejaus proga A. Pugačiova surengė šventę, į kurią pakvietė ir savo draugus iš šalies agresorės. Tarp jų – ir žinomas muzikos kritikas  Arturas Gasparianas.  Vyras savo artimą draugę pasveikino ir socialiniuose tinkluose, pasidalindamas nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas su šventės kaltininke A. Pugačiova.
131 2024-04-17

Pugačiova per jubiliejų liko be Putino sveikinimo: atlikėja sulaukė kritikos

Legendinė rusų dainininkė Ala Pugačiova balandžio 15-ąją atšventė jubiliejų – šiemet jai sukako 75-eri. Nors Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atlikėją visada pasveikindavo su jos jubiliejais, šiemet situacija visai kitokia – vyras svarbią A. Pugačiovos sukaktį visai ignoravo. Apie A. Pugačiovos jubiliejų nesigirdėjo ir pagrindiniuose Rusijos televizijos kanaluose.
2024-04-16

Ala Pugačiova švenčia jubiliejų: sveikino Galkinas ir rusams dar koncertuojanti Orbakaitė

Dainininkė Ala Pugačiova švenčia gimtadienį. Šiemet jai sukanka 75-eri. Su gimtadieniu Alą Pugačiovą pasveikino vyras komikas Maksimas Galkinas. Jis socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo įrašu. „Su gimtadieniu, mano meile“, – rašė jis šalia dailios Alos nuotraukos, kurioje ji įamžinta dėvinti kepuraitę su snapeliu. Šia proga sveikinimus taip pat siuntė rusams vis dar koncertuojanti Kristina Orbakaite.
181 2024-04-15

Trejų mergaitė kreipėsi į Alą Pugačiovą: sureagavo ir dainininkė, ir Maksimas Galkinas

Trejų metų ukrainietė mergaitė Nadiuša, žinoma kaip kulinarinio tinklaraščio autorė, neseniai su savo gerbėjais pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame dainuoja Alos Pugačiovos (74 m.) dainą „Milijonas raudonų rožių“ (rus. Миллинон аллых роз).  Įraše mergaitė viešai kreipėsi į daininkę ir jos vyrą Maksimą Galkiną (47 m.) ir padėkojo jiems už jų poziciją ir paramą Ukrainai, rašo unian.net.
2024-04-08

Maksimas Galkinas šmaikščiai prajuokino sekėjus: neslėpė ir pašaipos

Rusų komikas Maksimas Galkinas (47 m.) socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame gyrėsi vaisių derliumi netoli savo ir dainininkės Alos Pugačiovos (74 m.) sodybos Izraelyje. Šoumenas ir primadona ten emigravo prasidėjus Rusijos plataus masto karui į Ukrainą. Savo užraše Galkinas rodė medžius su apelsinais ir pasakojo apie kitus tropinius vaisius, kurių derlių šiemet užaugino savo valdose, ypač avokadus, citrinas ir pasifloras, rašo unian.net.
2024-04-02

Ala Pugačiova pirmą kartą prabilo apie teroristinį išpuolį Rusijos koncertų salėje

Beveik po savaitės Rusijos garsenybė Ala Pugačiova prabilo apie teroristinį išpuolį Kroko rotušėje. Savo „Instagram“ paskyroje ji paskelbė įrašą, kuriame teigė, kad savo emocijų dėl to socialiniuose tinkluose nerodys. „Sielvartas turi būti sieloje, o ne instagrame. Amen“, – pridūrė atlikėja. Verta pažymėti, kad iš šalies agresorės išvykusi menininkė anksčiau niekaip nereagavo į įvykius Maskvoje. Tačiau jos vyras Maksimas Galkinas, kuris kare palaikė Ukrainą, pareiškė užuojautą rusams.
2024-03-29

Alą Pugačiovą ketinama pripažinti „užsienio agente“

Rusijos dainininkei Alai Pugačiovai (74 m.), kuri aktyviai remia Ukrainą ir kartu su vyru Maksimu Galkinu (47 m.) bei vaikais paliko šalį agresorę, Rusijoje gali būti suteiktas „užsienio agentės“ statusas. Paaiškėjo, kad atlikėjos tėvynėje jau pradėta ši procedūra, o Federalinio saugumo ir kovos su korupcija projekto vadovas Vitalijus Borodinas apie tai parašė žinutę savo „Telegram“ kanale, rašo unian.net. „Pranešu svarbią naujieną.
2024-03-27

Maksimas Galkinas parodė ūgtelėjusius dvynius: gerbėjai alpo dėl grožio

Komikas Maksimas Galkinas parodė ūgtelėjusius savo ir dainininkės Alos Pugačiovos dvynius Jelizavetą ir Harry. Sūnaus ir dukros nuotrauka Maksimas Galkinas pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Šalia nuotraukos jis prirašė širdelės piktogramą. Po įrašu pasipylė gražūs sekėjų komentarai. Jie negailėjo komplimentų vaikams. Taip pat neseniai jis įkėlė žaismingą dvynių nuotrauką, darytą 2015 metais.
2024-03-27

Iš Maksimo Galkino – šilta žinutė Alai Pugačiovai: „Sveikiname savo mergaites“

Rusijos komikas Maksimas Galkinas (47 m.) kovo 8-ąją pasidalijo gražia žmonos Alos Pugačiovos (74 m.) ir savo dukros Lizos (10 m.) nuotrauka, taip jas pasveikindamas su tarptautine moters diena. Nuotraukoje A. Pugačiova pozuoja vilkėdama džinsinius šortus ir liemenę, po kuria vilkėjo juodą džemperį. O mažoji Liza pasirodė su pūsta suknele ir džinsiniais marškinėliais. Ir primadona, ir jos dukra kadre plačiai šypsosi.
2024-03-08

Ala Pugačiova vėl įplieskė tautiečių pyktį: „Kam tu rūpi? Jau seniai tavęs nepažįstame“

Rusų atlikėja Ala Pugačiova (74 m.) eilinį kartą įpykdė savo tautiečius. Socialiniuose tinkluose pasirodžiusi jachtoje, moteris šypsojosi išgirdusi ukrainietišką dainą.a Rusų dainininkė Ala Pugačiova pribloškė gerbėjus pasirinkusi netikėtą dainą vakarėliui užsienyje. Savo socialiniuose tinkluose žvaigždė paviešino atostogų metu darytus vaizdo įrašus. Pasak A. Pugačiovos, ji su draugais susirinko atšvęsti pirmojo pavasario sekmadienio.
2024-03-05
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų