Kirkorovas vis dar negali užmiršti Pugačiovos: „Jis rašė laiškus, rovė plaukus“

2005-aisiais dainininkas Filipas Kirkorovas išsiskyrė su scenos primadona Ala Pugačiova. Nepaisant to, jog nuo jų išsiskyrimo prabėgo daug metų, tačiau vyras dar vis neišsigydė širdies žaizdų.

8

Apie tai pranešė starhit.ru.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kirkorovas vis dar negali užmiršti Pugačiovos: „Jis rašė laiškus, plėšė plaukus“

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, buvusi A. Pugačiovos namų tvarkytoja Liudmila Dorodnova teigė, kad moteris dėmesį greitai nukreip nuo F. Kirkorovo prie M. Galkino. Moters teigimu, būtent dėl jo pora išsiskyrė.

Gitaristas Aleksandras Levšinas patvirtino, kad M. Galkinui akimirksniu pavyko užkariauti dainininkės širdį. Kol Ala kūrė naujus santykius, Filipas kentėjo: „Jis rašė laiškus, rovė plaukus, <..>, išvykti į užsienį, krito.“

Buvusi Alos namų tvirtino, kad Filipas vis dar myli buvusią žmoną: „Filipas, kaip sakoma, svajoja ir svajoja, kad jis vis tiek bus su Ala. Aš sakau: „Filipai, viskas!“ Bet jis galvoja, kad staiga Ala išsiskirs su Maksimu ir vėl bus su ja.“

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2017 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

REKLAMA

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų“, – žavėjosi komikas.

 


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2021-06-09 16:17:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nerašyti.nesamuonių
Atsakyti
0

Ìr
2021-06-10 09:10:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
ką tokio turi ta senjorė, kad daug jaunesni vyrai dėl jos plaukus rovėsi.Vaidyba, Jos dukrai jau 50m.Tik komikas ir gali ja žavėtis.
Atsakyti
0

B
Bitė
2021-06-11 13:18:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senoji moka pakišti,medus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų