Plastinėms operacijoms tūkstančius išleidusi realaus gyvenimo Barbė parodė, kaip atrodė anksčiau: pamatykite

Jessy Bunny išleido tūkstančius krūtų implantams ir kosmetinėms chirurginėms operacijoms, norėdama paversti save Barbe.

11

Moteris išleido daugiau nei 27 tūkst. eurų, siekdama tapti realaus gyvenimo Barbe, nes tėvai vaikystėje jai neleido žaisti su lėlėmis.

Modelis Jessy Bunny (20 m.) vaikystėje žavėjo makiažu ir puošdavosi „mergaitiškais“ drabužiais. Gimusi Vokietijos kaime, Jessy noras atrodyti „mergaitiškai“ nepatiko tėvams. Jiems taip nepatiko, kad mergaitė žaidžia su barbėmis ar tepasi lūpas dažais.

Vis dėlto, baigusi mokyklą 2019 m., Jessy persikėlė gyventi į Austrijos sostinę ir nusprendė atskleisti savo moteriškumą, rašoma dailystar.co.uk.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jessy Bunny

Būdama 18 metų Jessy išleido 7 tūkst. eurų, kuriuos tėvai jai buvo sukaupę vaikystėje, kad sumokėtų už krūtų padidinimo operaciją. Žinoma, tėvams tokiam jos žingsniui nepritarė.

Jessy teigė, kad operacija suteikė jai didžiulį pasitikėjimą savimi ir netrukus ji susidomėjo kitomis plastinėmis bei kosmetinėmis operacijomis.

Praėjus penkiems mėnesiams po pirmosios krūtų padidinimo operacijos, Jessy pirmą kartą pasididino lūpas ir netrukus panoro tapti gyva Barbe.

2020 m. rugpjūčio mėn., būdama 19 metų, Jessy dar kartą pasididino krūtinę. Po to ji įgijo paauglės, turinčios didžiausią netikrą krūtinę Europoje, titulą.

Iš viso Jessy išleido 14 tūkst. krūtų implantams, 7 tūkst. – lūpų užpildams, 1,75 tūkst. – botoksui, 2,3 tūkst. – skruostų ir smakro užpildams ir beveik 3 tūkst. – riebalų nusiurbimui.

Jessy dažnai sulaukia „Instagram“ gerbėjų komentarų iš vyrų, kurie norėtų jos draugijos.

Moteris savo „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kaip atrodė ir prieš visus savo kūno patobulinimus.

Šiais metais Jessy planuoja atlikti ir brazilišką užpakalio pakėlimą, išorinių lytinių lūpų padidinimą, pakeisti krūtinės implantus, atlikti nosies plastinę operaciją, įsidėti smakro implantus ir atlikti žandikaulio riebalų pašalinimą. Tai kainuos maždaug 50 tūkst. eurų.

REKLAMA

 „Aš augau kaime Vokietijoje ir visada norėjau darytis makiažą, būti ir mergaitiškesnė. Mano tėvams tai nepatiko. Kai baigiau mokyklą, persikėliau į didesnį miestą ir pradėjau moteriškėti. Aš panaudojau pinigus, kuriuos tėvai sukaupė, savo pirmajai krūtų padidinimo operacijai. Man labai patiko, kaip į mano išvaizdą reagavo pažįstami, ir jie man suteikė didžiulį pasitikėjimą.

Dabar aš noriu padaryti savo kūną į kuo panašesnį Barbę – su didelėmis lūpomis ir didelėmis krūtimis. Praėjus penkiems mėnesiams po krūtų operacijos, aš pasididinau lūpas ir dabar esu visiškai nuo jų priklausoma.

Tai oficialiai padarė mane paaugle, turinčią didžiausią implantų rinkinį Europoje, ir nekantrauju juos padaryti dar didesnius“, – sako ji.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-06-06 14:20:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lūpos kogero veikia kaip amortizatoriai.
Atsakyti
0

I
Issidarkė
2021-06-09 10:37:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kol nebuvo operacijų buvo graži mergina
Atsakyti
0

X
Xxl
2021-06-06 14:36:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai imtų ant dantuko
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų