Gerbėjai išaiškino influencerės melą: jos atsakas palieka be žado

Žymi prancūzų socialinių tinklų žvaigždė buvo sugauta meluojanti po to, kai paskelbė nuotrauką verslo klasei priklausančioje lėktuvo dalyje, nors iš tikrųjų skrido ekonomine klase.

Modelis ir realybės šou žvaigždė Oceane El Himer (27) į „Instagram“ įsikėlė nuotrauką, kurioje vilkėjo violetinės ir žalios spalvų sportiniu kostiumu, o iš ją supančios aplinkos atrodė, kad ji skrenda verslo klasės oro linijomis.

Influencerė nuotraukos aprašyme rašė: „Kita stotelė – Monakas. Skrendame visą naktį“.

Tačiau paaiškėjo, kad tiesa – kitokia. Vienas Oceane fanas skrido tuo pačiu lėktuvu ir pastebėjo, kad ji iš tikrųjų skrenda ne verslo klase, o ekonomine. Tai įrodančia nuotrauka jis pasidalino „Twitter“.

Žvaigždė pakeitė savo nuotraukos nustatymus ir dabar niekas negali komentuoti, tačiau jos originali nuotrauka surinko daugiau nei 100 tūkst. „patinka“.

Tuo metu influencerė skrido iš Dubajaus į Monaką.

Pirmą kartą ji išgarsėjo Prancūzijoje, kai su savo dvyne seserimi Marine dalyvavo jų pažinčių realybės šou „Les Princes et les Princesses de l'Amour“ („Princo ir princesės meilė“).

Nuo tada ji dalyvavo keliuose kituose Prancūzijos realybės šou, įskaitant „Les Marseillais“ ir „Les Apprentis Aventuriers“.

Vakar žvaigždė pasidalijo nuotrauka, kurioje ji ir jos sesuo Marine (kuri taip pat yra influencerė) sėdi lėktuve skrendantį į Dubajų.

Atsakydama savo kritikams, Oceane ir Marine kamerai rodė vidurinį pirštą. Ji rašė: „Pažadu, kad šįkart sumokėjau“.

Nenuostabu, kad gerbėjai, kaip mat ėmė juokauti.

„Kas skrenda kartu? Patikrinkite, ar ji tikrai verslo klasėje“, – rašė vienas.

„Gerai, ar dabar galite grįžti į savo ekonominę kėdę?“, – rašė kitas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų