Modelis teigia, kad jos anketą užblokavo, nes yra „per karšta“: „Ne mano problema, kad ne visi atrodo taip gerai kaip aš“

Modelis teigia, kad „Twitter“ užblokavo jos anketą, nes ji „per karšta“ ir tiki, kad „pavydūs žmonės“ pranešdavo apie jos anketą, nes ji „daug patrauklesnė už juos“.

8

Kai kalbama apie socialines medijas, dažnai girdime, kad vienas ar kitas socialinis tinklas užblokuoja savo vartotojus dėl neapykantos komentarų ar kitų žmonių niekinimo, tačiau viena moteris tvirtina, kad „Twitter“ ją užblokavo, nes ji yra „per karšta“. Taip, tikrai.

Whitney Paige Venable pasakoja, kad „Twitter“ užblokavo ją lapkričio mėnesį 2020 metais po to, kai ji buvo prisijungusi prie „Twitter“ bendruomenės 8 metus.

26-erių modelis iš Floridos, JAV, kuris turi 1,6 mln. sekėjų „Instagram“ sako, kad yra šokiruota ir „jaučiasi diskriminuojama“ dėl savo grožio.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Whitney Paige Venable

„Kai mane užblokavo, buvau šokiruota. Aš niekada nesinaudojau „Twitter“ niekam kitam tik parašyti keletui komentarų apie televizijos projektus arba pasidalindavau nuotraukomis iš savo „Instagram“. Vieną dieną aš pasikeičiau savo viršelio nuotrauką į nekaltą kadrą, kuriame demonstruoju savo figūrą – jame aš dėvėjau apatinius. Ir staiga mano anketa buvo užblokuota“, – „Jam Press“ sakė ji.

„Tai privertė mane jaustis diskriminuojamai, nes „Twitter“ galima rasti ir dar atviresnių nuotraukų. Aš tikiu, kad jeigu aš neatrodyčiau taip gerai, nuotrauka būtų likusi. Aš esu įsitikinusi, kad „Twitter“ ištrynė mano anketą, nes esu per karšta ir pavydūs žmonės, kurie nėra tokie patrauklūs, skundė mane. Tai neteisinga“, – tęsė ji.

Modelis teigia, kad ji kelis kartus bandė susisiekti su „Twitter“ dėl jų sprendimo, tačiau kol kas to padaryti jai nepavyko.

Ji bandė susikurti naują anketą, tačiau sužinojo, kad užblokuotas jos IP kodas, todėl ji turi nusipirkti naują telefoną ir pradėti viską nuo pradžių.

„Aš esu be galo nuliūdusi, nes „Twitter“ mane sekė beveik 100 tūkst. žmonių ir buvau užblokuota už nieką. Ir jie nežada grąžinti mano anketos. Aš skundžiausi ir skundžiausi, bet nieko. Tai ne mano problema, kad ne visi atrodo taip gerai kaip aš“, – sako ji.


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2021-06-05 14:06:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejuokina,jokia cia grazuole,pripusta visko.....
Atsakyti
0

p
protas nesvarbu,svarbu subinės grožis
2021-06-05 14:31:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žodžiu užblokavo dėl subinės grožio,nes pagrindinis akcentas tai subinė arba krūtinė silikoninė,visas grožis moteriškės tik ten.
Atsakyti
0

V
Vv
2021-06-06 09:25:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra gražesniu , naturaliu merginų, o ne kaip šitą priplūsta kaip balionas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų