Seksualusis Damiano pirmą kartą pasirodė viešumoje su mylimąja: nustebino stiliumi

Visai neseniai žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog „Eurovizijos“ širdžių ėdikas Damiano Davidas jau ketverius metus turintis širdies draugę – modelį Giorgią Soleri. Pora per šiuos metus viešai nedemonstravo šiltų jausmų ir jų viešumoje niekas nepastebėdavo, tačiau visai neseniai jie pirmą kartą buvo užfiksuoti vaikštinėjant Italijoje.

13

Pora praievių žvilgnsius kaustė dėl išskirtinės aprangos.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Damiano David pasirodė su mylimąja

Pirmą kartą jiedu drauge užfiksuoti birželio 1-ąją. D. Davidas buvo pasipuošęs kostiumu, kurio viena pusė buvo tamsiai pilka, o kita šviesios spalvos. Mergina pasirinko baltos spalvos suknelę, kuri atidengė jos tatuiruotas kojas bei rankas.

Kiek vėliau jie pastebėti su juodos bei baltosspalvos plačiais drabužiais. Tiesa, mergina pasipuošė ir juoda skrybele, kuri tapo jos stiliaus akcentu.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie juos.

Poros ketverių metų sukakties proga, italų grupės „Måneskin“ lyderis socialiniame tinkle „Instagram“ atskleidė, kad jo širdis jau ne vienerius metus užimta: „Po ketverių metų galima ir pasakyti, ar ne?“, - skelbė D. Davido įrašas. Tiesa, tai tebuvo „Instagram“ istorija – šios dingsta po 24 valandų.  

Rokerio mylimoji – 25-erių modelis ir influencerė Georgia Soleri. Mergina yra iš Milano, tiesa pernai persikraustė į Romą. Damiano už ją – trejais metais jaunesnis.

Iki šiol pora savo meilę slėpė po devyniais užraktais. Pirmą kartą kartu pastebėti dar Sanremo festivalyje, šiltus jausmus abu neigė. Vėliau abu buvo pastebėti tame pačiame viešbutyje, kur taip pat savo santykių nekomentavo.

Giorgia apie jų santykius apskritai nekalbėjo iki pat „Eurovizijos“ finalo, kurio metu aktyviai dalinosi įrašais „Instagrame“, karštai palaikydama „Måneskin“.

Giorgia Soleri ne vienerius metus drąsiai kalba apie sveikatos problemas. Mergina serga vulvodinija – gana dažnai pasitaikančia liga, pasireiškiančia išorinių moters lytinių organų skausmais. Modelis apie tai ne kartą yra atviravusi socialiniuose tinkluose. 

REKLAMA

Tūkstančius sekėjų turinčioje savo„Instagram“ paskyroje Giorgia įkėlė nuotrauką, kurioje verkia, ir parašė: „Šiandien Instagram story aš jums pasakojau apie savo ligą, šioje nuotraukoje aš jums tai parodau. Jie vadina tai „nematoma liga“, bet aš labai tiksliai prisimenu visas aukas ir apribojimus, kurių ji verčia mane laikytis. Todėl nusprendžiau jums parodyti bjauriausią, supuvusią, juodžiausią, bet kartu tikriausią viso to dalį.

Ši nuotrauka buvo padaryta per vieną nesibaigiančių naktų, kurias per šiuos aštuonerius metus pertraukė skausmas, šaltkrėtis, riksmai ir ašaros. Tai sugadino mano gyvenimą.

Girdėjau apie viską, kad esu pamišusi, nerimąstinga, frigiška, melagė. Kad bijau sekso, kad turėčiau daugiau masturbuotis.

Blogiausia dalis yra didžiulė vienatvė, kurioje esi paliktas, vertinamas aplinkinių ir neteisingai suprantamas tų, kurie turėtų ieškoti diagnozės.

Išmoksti laikyti tą skausmą savęs dalimi, tai tavo kasdienis gyvenimas“, - jautriai atviravo Giorgia.

Pasak modelio, ši liga į sergančiojo gyvenimą atneša nemažai apribojimų: negalima devėti aptemptų bei sintetinių kelnių, vartoti rūgščių maisto produktų, cukraus, alkoholio. 


Rašyti komentarą...
d
dddd
2021-06-05 18:20:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebus jie kartu. moku numatyti tai paziurejus i abu is karto. tikrai nera tos tikros meiles tarp ju
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų