47-erių Verkos Serduchkos gerbėjai sunerimo dėl pasikeitusios išvaizdos: sveikata labai suprastėjo

Persirengėlių karalienė Verka Serduchka 2007-aisiais „Eurovizijos“ dainų konkurse pristatė kūrinį  „Dancing Lasha Tumbay“, kuris taip patiko konkurso žiūrovams, jog pelnė antrąją vietą konkurse. Būtent šį personažą įkūnijo Andrijus Danilkas (47 m.). Nuo to karto jis tapo itin populiarus ir geidžiamas įvairiuose renginiuose.

6

Tačiau visai neseniai pasirodė žinia apie jo sveikatos problemas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Verka Serduchka

Kaip rašo tarhit.ru, pastaraisiais metais jis buvo pristabdęs savo koncertinę veiklą. Atlikėjas priaugo svorio ir kurį laiką dingo iš viešumos. Buvo tokių, kurie teigė, kad menininkas kovoja su vėžiu.

Apie tai, jog vyras buvo pristabdęs savo koncrtinę veiklą, prabilo jo prodiuseris Jurijus Nikitinas.

„10 metų Andrijus buvo populiariausias kviestinis atlikėjas“, – interviu Dmitrijui Gordonui „YouTube“ sakė atlikėjo prodiuseris Jurijus Nikitinas. – Jis grojo 30, 40, 50 koncertų per mėnesį. Jis negyveno. Šis laikotarpis praėjo taip greitai, kad Andrijus net nieko apie tai neprisimena. Kažkaip suprato, kad yra varomas, ir pripažino, kad praranda laukimo jausmą lipant į sceną ir viską darė automatiškai. Sveikata pagal tokį grafiką labai suprastėjo. Jo kūnas reikalavo poilsio. Visa tai tęsiasi iki šiol. Tai turi įtakos jo išvaizdai.“

Prodiuseris taip pat pridūrė, kad vyras yra labai gabus žmogus ir viliasi, kad visai netrukus vėl džiugins savo gerbėjus.: „Andrijus yra beprotiškai talentingas, jis sugeba sugalvoti, ką nors nuostabaus vos per sekundę. Galime sakyti, kad jį pabučiavo Dievas. Andrijus yra labai malonus, nepaprastai dosnus, užjaučiantis, pažeidžiamas, jautrus“. 

Liepos mėnesį jau suplanuoti keli atlikėjo pasirodymai. „Pagaliau aš ateisiu į tavo koncertą!. Mes laukiame Rusijoje!“ – socialiniuose tinkluose jam rašo gerbėjai.

Primename, kad 2007-aisiais Andrijus Danilko „Eurovizijos“ dainų konkurse save pristatė kaip Verka Serduchka. Dabar vyrui yra 47-eri.

REKLAMA

„Dancing Lasha Tumbai“ buvo dainų tekstai anglų, vokiečių, rusų ir ukrainiečių kalbomis. Dainos žodžiai sukėlė nesutarimų, nes kai kuriems pasirodė, kad žodžiai „lasha tumbai“ skamba panašiai kaip „Rusija sudie“. Verka, žinoma, neigė, kad dainų tekstai turi kokią nors politinę reikšmę.

Finalo pabaigoje „Dancing Lasha Tumbai“ gavo 235 taškus. Ir užėmė antrąja vieta bei taip suteikė Ukrainai vieną geriausių rezultatų konkurse. Nepaisant to, tuo metu reakcijos į Verkos dalyvavimą buvo nevienodos. Pavyzdžiui, „Eurovizijos“ dainų konkurse Verka Serduchka laimėjo „Barbaros Dex“ apdovanojimą už „blogiausią aprangą“.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2021-06-03 10:35:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teko matyti jį visai kitam amplua. Ir pasirodė jis, kad yra paprastas, kuklus, nuoširdus, labai jautrus žmogus. Visai kitoks nei yra scenoje. Priešingai, nei dauguma šou "žvaigždžių" .
Atsakyti
-6

V
Vilnius
2021-06-03 14:31:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anksčiau (o gal ir dabar) iškrypimai, kuomet vyrai persirengia moteriškais drabužiais yra smerkiami, išjuokiami, gal dar ir gydomi. Anot žiniasklaidos, turintys tokių polinkių, visais laikais to gėdindavosi, slėpdavo, neigdavo.
Bet štai vienas protingas ir gudrus vyrukas sugalvojo būdą, kaip galima to ne tik neslėpti, patirti malonumą, bet dar ir pinigų daug užsidirbti. Tuo pačiu padarė paslaugą įvairiems keistuoliams kažkiek pasijusti žmonėmis. Yra tekę viename keistame pasisėdėjime klausyti vaikino (?!) išpažintį, su kokiu malonumu jis save pajunta moters kailyje, kuomet moteriškus tamponus, skirtus menstruacijų ciklui, susikiša ir nešioja alinėja angoje bei nuoširdžiai veda tam kalendorių(!!!) Atkreipkite dėmesį kaip kinta LGBT (LGBT++++) pavadinimas, iš kur, kada ir kiek tų pliusiukų atsiranda ir kokių - gal būt dar visai negirdėtų dalykų po tais pliusiukais susikuria, kurie, beje, įgavę pasitikėjimo, vėliau bando diktuoti sąlygas visuomenei.
Atsakyti
-10

V
VH
2021-06-04 06:33:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
sidabrinis ananasas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų