Ar prisimenate merginų numylėtinį Dimą Bilaną? Pamatykite, kaip 39-erių atlikėjas atrodo dabar

Ne kartą  „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvavęs – merginų numylėtinis Dima Bilanas. Rusijos atlikėjas 2006-aisiais iškovojo 2-ąją vietą su daina „Never Let You Go“, tačiau sėkmė jam nusišypsojo 2008-aisiais, kuomet atliko „Believe“ dainą ir užėmė 1-ąją vietą.

18

Nuo pat karjeros pradžios jis gerbėjų širdis pavergė ne tik dėl nuostabaus balso, tačiau ir dėl nepriekaištingos išvaizdos. Jis pelnė daugelio merginų simpatijas.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dima Bilanas pokyčiai

Atlikėjas augo mažame Rusijos mieste, tačiau jau tada išryškėjo būsimos žvaigždės talentas. Svarbu paminėti, kad šeima jam suteikė Viktoro Belano vardą, tačiau prodiuseriai manė, kad tai nėra tinkamas sceninis vardas. Jau žvaigžde tapęs vyras dėl pakeisto vardo turėjo daug teisinių problemų, kurias jis išsprendė prieš kelis metus oficialiai pakeitęs vardą ir pavardę.

Kartu su seserimi mokyklą lankęs vaikas mėgo dėmesį, gerai sekėsi deklamuoti eilėraščius. Mokykloje laimėjo „Jaunojo Kaukazo talento“ konkursą ir nusprendė savo ateitį sieti su muzika. Po mokyklos išvyko į Maskvą, kur baigė Valstybinės Gnesinų muzikos mokyklos klasikinio vokalo atlikėjo specialybę.

Visgi jo istorija įrodė, kad scenos žvaigžde per vieną dieną netampama – jis sunkiai mokėsi, dieną dirbo drabužių parduotuvės darbuotoju. Jis labai mėgo Whitney Houston dainas ir svajojo, kaip vieną dieną taps didžiule žvaigžde. Vėliau Diane Warren, kuri dirbo su Whitney Houston, Celine Dion, Ricky Martinu ir „Aerosmith“, rašys Dimai dainas.

Už savo karjerą ir greitą išpopuliarėjimą Dima gali būti dėkingas prodiuseriui Yury Aizenshpis, kuris skyrė daug laiko ir pinigų, kad užaugintų žvaigždę.

2006-aisiais pirmąkart su daina „Never Let You Go“ pasirodęs vaikinas užkariavo tūkstančių širdis – vis dėlto to nepakako, kad jis laimėtų „Eurovizijos“ dainų konkursą – D. Bilanas liko antras.

Po dviejų metų, 2008-aisiais, jautrią dainą „Believe“ pristatęs D. Bilanas pasikvietė ir kelis itin garsius žmones – kartu scenoje su juo pasirodė smuiku grojęs Edvinas Martinas ir olimpinis bei pasaulio dailiojo čiuožimo čempionas Jevgenijus Pliuščenka.

Daina, su kuria nugalėjo:

Kviečiame pamatyti, kaip vyras atrodo dabar


Rašyti komentarą...
M
Mantelio
2021-05-31 14:34:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemeluosiu, kaip p*deras atrodo
Atsakyti
0

N
Nuomonė
2021-05-30 15:01:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, nors vienas šiai dienai į normalų vyrą panašus
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų