Vasaros pramogos

Klaipėdos Aludarių festivalis – tarp įdomiausių Europoje: aludaris išrikiavo savo TOP-5

Klaipėdoje praūžęs didžiausias Lietuvoje Tarptautinės Aludarių dienos festivalis – išskirtinis jau tradicija tapęs renginys, šiemet subūręs per 8 tūkst. alaus, maisto ir muzikos gurmanų. Festivalį organizuojančios „Švyturys Brewery“ daryklos aludaris Mažvydas Matukas atskleidžia, kurias dar vienam seniausių amatų pasaulyje paskirtas šventes jis asmeniškai rekomenduoja aplankyti aludarystės entuziastams.

TOP 7 vietos Telšių krašte: kuo nustebins Žemaitijos sostinė?

TV3 kelionių po Lietuvą projektas „Sveiki atvykę“ po trumpos pertraukos grįžo į Telšius, kur šou vedėjas Žygimantas Barysas-Žygis išbandė įdomias aktyvias pramogas, aplankė net kelis dvarus ir susipažino su įdomiomis vietos įžymybėmis. Ką kelionių žurnalistas siūlo dar šią vasarą aplankyti bei išbandyti Žemaitijos sostinėje ir aplink ją? 1. Pasiskraidymas oro balionu virš Masčio ežero, su vaizdu į Telšius.

Žinomi žmonės apie parodą „Projektus- Homo sovieticus“: sovietine nostalgija serga tie, kurie buvo prisitaikę prie režimo

Tuskulėnų dvare visuomenei pristatyta ekspozicija „Projektas – HOMO SOVIETICUS“. Parodai, kurios centre – ideologiškai paveiktas sovietinis žmogus, neatsitiktinai parinkta šis mėnuo. Būtent Liepos pabaigoje 1940 metais marionetinis, taip vadinamas Liaudies seimas nubalsavo už „įstojimą“ į Tarybų Sąjungą, Lietuva prarado suverenitetą.

Maršrutai Lietuvoje su vaikais: kokios pramogos Norvilų laukia Molėtuose ir Vilniuje?

Kulinarinio turizmo gido „Maisto kelias“ herojais tapusi Norvilų šeimyna tęsia savo nuotykius po Lietuvą. Netikėti istoriniai atradimai ir nepamainomos gastronominės patirtys šį šeštadienį jų ir visų TV3 žiūrovų lauks Molėtuose ir Vilniaus mieste. Televizinis projektas „Maisto kelias“ jau gerokai įsibėgėjo, tačiau tai nereiškia, kad Lietuvoje lieka vis mažiau lankytinų, žadą atimančių vietų.

Klaipėdoje prasideda 63-oji Jūros šventė, šįkart be fejerverkų

Klaipėdoje penktadienį prasideda 63-oji Jūros šventė, susiliesianti su 770 metų įkūrimo jubiliejų mininčio uostamiesčio renginiais. Jūros šventės ir miesto gimtadienio renginiai truks keturias dienas, šiemet jie be tradicinių erdvių sugrįžta ir į Smiltynę. Penktadienio vakarą Jūros šventės pradžią paskelbs tradicinė šventinė eisena.
Į viršų