Atslūgus emocijoms, skandalingieji „Eurovizijos“ nugalėtojai pasakė, ką galvoja apie šmeižtą dėl narkotikų

Šių metų „Eurovizijoje“ triumfavę „Måneskin“ buvo plačiai aptarinėjami ne tik dėl atlikto kūrinio, rokeriškos išvaizdos, tačiau ir dėl skandalo, kuris nuaidėjo dainų konkurso metu. Grupei buvo mesti kaltinimai, kad vokalistas renginio metu vartojo narkotines medžiagas. Atslūgus emocijoms, italų grupė davė išskirtinį interviu, kurio metu pasisakė apie tai.

23

„Eurovizijos“ konkurse roko grupė iškovojo pergalę po to, kai savo daina „Zitti E Buoni“ surinko 524 taškus ir buvo itin palaikoma žiūrovų. 

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Måneskin“

Tačiau grupė netrukus susilaukė kaltinimų, kai kai kurie žiūrovai Damiano Davidą apkaltino, kad jis vartojo narkotikus žaliame kambaryje. Netrukus jis teigė, kad nori užglaistyti šį skandalą ir pasidarys savanorišką narkotikų testą.

„Mums tai iš tikrųjų nebuvo problema. Žinojome, kad tai yra nesąmonė. Mes to niekada nedarėme ir nedarytume tiesioginės televizijos transliacijos metu, kai mus stebinčių 180 mln. žmonių. Mes niekada nevartojome kokaino ar kitų narkotikų, todėl  iš karto pasakėme: „Paprasčiausiai atlikime testą, nes mes neturime ko slėpti ir nenorime, kad žmonės kalbėtų ne apie mūsų muziką, o tokius kvailus dalykus“, – pasakojo grupės bosistė Victoria De Angelis.

Užsienio portalas nme.com rašė, jog grupė tuo metu buvo labai laiminga, kuomet išplėšė pergalę konkurse. „Mes buvome tokie laimingi dėl savo pergalės, todėl norėjome išlaikyti dėmesį mums, o ne šioms kvailystėms“, – pridūrė mergina.

Apie grupės sėkmė pasisakė ir vokalistas D. Davidas: „Manau, kad žmonėms reikėjo rokenrolo! Aš juokauju, mes tikrai nežinome tikrosios to priežasties, bet mes tik džiaugiamės, kad žmonės suprato mus, mūsų tapatybę ir mūsų intensyvumą “.

Primename, kad grupės vokalistas „Eurovizijos“ dainų konkurse buvo apkaltintas, jog vartoja narkotines medžiagas.

„Eurovizijos“ nugalėtojas transliacijos metu kelias sekundes buvo rodomas pasilenkęs prie pat staliuko, pastebėjus kas vyksta, vaizdas buvo greitai perjungtas.

REKLAMA

„Måneskin“ lyderis šiuos gandus paneigė dar iškart po finalo vykusios spaudos konferencijos metu ir sakė, jog jo grupės narys tuo momentu sudaužė taurę: „Aš nevartoju narkotikų. Net nekalbėkime apie tai. Nekalbėkite apie kokainą“, – sakė muzikantas. 

Grupė situaciją bandė taisyti ir socialiniuose tinkluose. Tuoj po finalo „Måneskin“ Instagram paskyroje atsirado žinutė gerbėjams: „Mes esame šokiruoti to, ką žmonės sako apie Damiano vartojant narkotikus. Mes esame prieš narkotikus ir niekada nevartojome kokaino. 

Esame pasiruošę pasidaryti narkotikų testus, nes neturime ko slėpti. Mes esame čia tam, kad grotume muziką ir esame labai laimingi būdami nugalėtojais bei norime padėkoti visiems, kas mus remia. Rokenrolas niekada nemiršta. Mes jus mylime“, – rašė grupės nariai. 

Kiek vėliau paaiškėjo, jog vaikinui buvo atliktas narkotikų testas, kuris buvo neigiamas.


Rašyti komentarą...
M
Mäneskin
2021-06-04 11:18:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAIMIETIS
Atsakyti
0

x
xxxx
2021-05-29 16:15:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apgailėtinas gender propaguotojų ir apsinešusių pacukų nusidergimas.Liūna kad eurovizija iki tiek nusivažiavo, nes eilę metų dalina prizus už politinius niuansus arba....
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų