Tokio gimtadienio pavydėtų ne vienas: Orbakaitės jubiliejuje – audringas šou, pramogų grietinėlė ir jautri mamos kalba

Dainininkė Kristina Orbakaitė visai neseniai audringai atšventė savo 50-ąjį jubiliejų. Žinoma moteris sukvietė draugus ir artimuosius į vieną iš Maskvos restoranų. Šventė prasidėjo įspūdingu jubiliatės pasirodymu, kuris sulaukė daugybės ovacijų.

12

Moteris pasipuošė nepaprastai elegantiškai bei madingai ir nė iš tolo nepriminė, jog jai jau 50 metų.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristina Orbakaitė

Ji pasirinko pasipuoši elegantiška balta ilga suknele, kuri pabrėžė jos dailią figūrą, rašė starhit.ru. Tiesa, daugybės dėmesio sulaukė ir 72-ejų jos mama Ala Pugačiova. Primadona šventėje pasirodė su šviesios spalvos suknele, kuri buvo išsiuvinėta gėlėmis.

Į renginį buvo pakviesti visi K. Orbakaitės artimieji, įskaitant jos motiną su Maksimu Galkinu. Taip pat šventėje pasirodė Filipas Kirkorovas, Valentinas Judaškinas, Igoris Krutoy šeima su žmona.

Šventė prasidėjo pačios šventės kaltininkės kalba „Aš – Kristina Orbakaitė“. Žvaigždė koncertavo su baleto šokėjais ir sulaukė audringų ovacijų.

Žinoma, šventė neapsiėjo ir be mamos sveikinimų. Primadona pasakė ilgą ir jaudinančią kalbą, kurioje pasakojo, kaip didžiuojasi savo dukra. „Kristina taip ilgai dirbo šou versle, tačiau vis tiek išlieka labai tyra ir nuoširdi asmenybė. Ji taip jaudinasi kiekvieną kartą, kai kas nors sako ką nors blogo. Didelė laimė ir dovana iš viršaus turėti tokią dukrą“, – pabrėžė Ala Pugačiova.

Scenoje pasirodė ir Filipas Kirkorovas. Atlikėjas dainavo keletą savo hitų ir dėkojo K. Orbakaitei už prašmatnią šventę.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų