Išskirtiniai kadrai iš Orbakaitės 50-mečio: jautrus tėvo sveikinimas ir vaikystės akimirkos iš Lietuvos

Žymioji Rusijos dainininkė Kristina Orbakaitė atšventė savo penkiasdešimtmetį. Specialioje televizijos laidoje „Segodnya vecherom“ negalėjo gyvai dalyvauti moters tėvas Mykolas Orbakas vis tiek rado būdą pasveikinti dukrą – laidos metu buvo parodytas šiltas reportažas iš Lietuvos pajūrio

11

Laidos pradžioje buvo rodomas reportažas iš Šventosios, kurioje vasaras leido ne tik K. Orbakaitė, bet ir žymioji jos mama Ala Pugačiova. Reportaže M. Orbakas pasakojo apie šeimos gyvenimą kurorte. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karai iš laidos „Segodnya vecherom“

Vyras parodė namą, kuriame su šeima leisdavo vasaras, Kristinos „asmeninį“ paplūdimį bei ąžuolą, ant kurio buvo pritaisytos K. Orbakaitės supynės. M. Orbakas papasakojo ir linksmą istoriją apie tai, kaip mažoji, lydėdama močiutę į darbą turguje, prisižiūrėjo ilgų sijonų ir panoro tokio sau. 

Vyras atskleidė, gyvai su dukra paskutinį kartą matęsis prieš dvejus metus. Pati dainininkė, žiūrėdama reportažą, susijaudino ir sakė, puikiai prisimenanti tuos laikus ir Šventąją. 

Prisiminimais pasidalino ir K. Orbakaitės mama, dainininkė Ala Pugačiova. Rusijos estrados legenda prisiminė, kaip maudydavosi vandens bačkoje, nes neturėjo patogumų. 

A. Pugačiova, besidalindama prisiminimais, prakalbo ir lietuviškai. Pasakodama istoriją, kaip K. Orbakaitė padėjo močiutei dirbti turguje, ji kelis kartus ištarė žodį „mamyte“. Moteris prisiminė, kaip jos dukra jai turguje pardavė ridikėlius ir tik tuomet pastebėjo, kad pirkėja yra jos mama. 

Vėliau laidos vedėjas Maksimas Galkinas su K. Orbakaitės tėvu susisiekė ir tiesiogiai „Skype“ pagalba. 

 

 


Rašyti komentarą...
V
VIP
2021-06-09 19:26:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kristina Amazing!
Atsakyti
0

V
VIP
2021-06-09 19:26:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kristina Amazing!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų