Oweno Wilsono dukrai – 3 metai: aktorius niekada nematė savo atžalos

Jauniausias Oweno Wilsono vaikas, dukra Lyla šventė trečiąjį gimtadienį. Ūgtelėjusios mergaitės nuotrauka pasidalijo buvusi aktoriaus partnerė Varunie Vongsvirates. 

Tiesa vaiko tėvas taip ir nėra matęs savo dukros. O.Wilsonas ir V.Vongsvirates susitikinėjo penkerius metus, tačiau išsiskyrė prieš pat dukros gimimą 2018-aisiais.

Moteris pasidalijo reta dukros nuotrauka, kurioje matyti, kad mergaitė turi tokius pat banguotus šviesius plaukus ir mėlynas akis kaip ir jos garsusis tėvas.

„Su 3-uoju gimtadieniu mano pasiutusiam vaikui! Aš tave labai myliu“, – po nuotrauka brūkštelėjo moteris.

Dar 2019-aisias moteris žiniasklaidai pasakojo, kad maldavo garsaus aktoriaus įsitraukti į Lylos gyvenimą. Ji pasakojo, kad jos buvęs mylimasis „visai nedalyvavo“ mažosios mergaitės gimime ir „niekada“ su ja nesusitiko, nors pripažino, kad aktorius moka už vaiko išlaikymą.

O.Wilsono buvusi pridūrė: „Jis padeda finansiškai, bet niekada apie tai nebuvo kalbama. Lylai reikia tėvo. Ironiška, kaip jis vis gauna šiuos tėvo vaidmenis, vaidina tėvą naujame filme ir niekada nesutiko savo dukters.“

Moters nėštumo metu buvo spėliojama, kad Lyla nėra O.Wilsono vaikas, tačiau aktorius atliko tėvystės testą, kuris įrodė, kad jis yra tėvas.

Wilsonas turi dar du vaikus su dviem skirtingomis moterimis. Aktorius dalijasi Robertu (10) su savo buvusia mergina Jade Duell, su kuria, kaip pranešama, išsiskyrė dar 2011 m. Taip pat turi šešerių metų sūnų Finną su fitneso trenere Caroline Lindqvist.

Vyras ne kartą yra kalbėjęs, kad su sūnumis jis praleidžia nemažai laiko, tai patvirtina ir jo buvusios, tačiau apie savo dukrą aktorius nė užsimina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų