Kamilė atsidūrė gyvenimo kryžkelėje: norėdama susigrąžinti dukrą ji privalo palikti mylimąjį

Nors Kamilė dar labai jauna, jai teko nelengvas gyvenimo pasirinkimas. 21 metų mergina turi dukrą, kurios pati auginti negali. Pasak merginos, socialiniai darbuotojai liepė jai pasirinkti tarp dukters ir mylimo vaikino.

Kamilė dukters susilaukė su vaikinu, su kuriuo draugavo, kai ėjo į mokyklą.

„Galvojau jau 2 metai (kaip kartu – aut. past.), viskas tvarkoje, bet grįžau iš mokyklos ir užtikau su kita. Aš tada jau buvau nėščia. Dar iki šiol skauda. Aš jam atleidau, nes mano gera širdis, bet jis nepasikeitė.

Po gimdymo tik po kelių dienų atvažiavo aplankyti ir viskas. Į Plungės krizių centrą gal per 3 mėnesius buvo 2 kartus atvažiavęs ir nuo to karto dingo“, – neslėpdama ašarų pasakojo mergina. 

Ji liko viena su kūdikiu ant rankų. Neturėdama, kur eiti, ji gyveno krizių centre. 

„Iki 4 mėnesių gyvenau Plungės krizių centre. Tada pasibaigė sutartis, socialinė patarė išsikraustyti į Šilalės paslaugų centrą, o ten prasidėjo visos bėdos“, – teigė Kamilė.

Merginai laiku negrįžus į krizių centrą iš pasivaikščiojimo su dukra, Kamilė susidūrė su policija. 

„Su draugu susitikau, sidro atsigėriau. Aš su dukryte buvau kartu išėjus pasivaikščioti. Ten turėjau būti 17 val., bet pusvalandį pavėlavau. Atvažiavo policija ir įpūčiau. Vėliau dukrytė susirgo, ją paguldė į ligoninę ir po to sakė, kad reikia iš karto atimti. Pasakė, kad neturiu įgūdžių“, – sakė mergina. 

Kamilė buvo susitikusi su Vygantu, po kurio laiko jie įsimylėjo ir nusprendė būti kartu.

„Lankiau ir ligoninėje, kiek galėjau, nes 3 dienas dirbu, o tris laisvos. Tai per išeigines atvažiuodavau, išsinuomodavau kambarį ir lankydavau kiekvieną dieną“, – teigė vaikinas. 

Kamilė pasakojo, kad jie kartu gyvena, tačiau socialiniai darbuotojai nenori atiduoti jai dukters, nes yra netinkamos gyvenimo sąlygos ir jiems nepatinka merginos draugas. 

„Yra atskiras kambarys, mūsų atskiras kambarys, virtuvė, šiltas vanduo – viskas yra. Prieš savaitę pasakė, kad kai būna ruduo ir žiema negalima pravažiuoti, nes aplink tešlynai. Ir dėl Vyganto – pasakė, kad turi priklausomybę, bet jis jos neturi“, – sakė Kamilė. 

Vaikinas išlaiko šeimą ir, kaip teigė Kamilė, pajamų jiems pilnai užtenka. Pora taip pat lanko specialius socialinių darbuotojų paskirtus kursus, tačiau jie vis tiek merginai liepė pasirinkti, jei mergina nori pasilikti su dukra, turi grįžti į krizių centrą ir palikti Vygantą. 

Ką Kamilė nusprendė, sužinokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
A
Antulia
2021-10-06 18:06:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik pysius rūpi, kam tie vaikai (nemokėjo apsisaugot) o dabar pinigai už vaiką. Kam jis reikalingas? Ogi niekam, tik dėl pinigų ir įv. Lengvatų
Atsakyti
0

A
Antulia
2021-10-06 18:06:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik pysius rūpi, kam tie vaikai (nemokėjo apsisaugot) o dabar pinigai už vaiką. Kam jis reikalingas? Ogi niekam, tik dėl pinigų ir įv. Lengvatų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų