Mama negalėjo patikėti savo ausimis: dėl svorio dukrą išvarė iš vandens parko

Mama atrakcionų parke iškėlė tikrą skandalą, kai jos dukrai buvo liepta viešai pasisverti, o tada nurodyta, kad ji į vandens atrakcionus eiti negali, nes yra per sunki. Atrakcionų parko direktorius vėliau šeimos atsiprašė.

Pramogų parkas kaltinamas lankytojų gėdinimu dėl kūno formų – prieš eidami į tam tikrus atrakcionus lankytojai turi pasisverti. „Adventure World“ parkas, esantis Perte, Australijoje, tokių priemonių ėmėsi „parko saugumo sumetimais“.

Prie vandens čiuožynės nusidriekusioje eilėje laukiantys lankytojai turėjo lipti ant svarstyklių – buvo tikrinama, ar jų svoris atitinka reikalavimus. Lankytojo svoriui viršijus normą svarstyklės įsižiebdavo raudona lemputė ir nelaimėlio buvo prašoma palikti eilę. Kai kuriems pramogauti susiruošusiems žmonėms taip nuleidus galvą eiti šalin nuo atrakciono buvo labai nemalonu, rašoma dailystar.co.uk.

Buvo liepta lipti ant svarstyklių

Viena mama papasakojo, kad jos dukra pasijuto pažeminta ir susigėdusi, kai ir jai buvo liepta pasitikrinti svorį. „The West Australia“ ji sakė: „Mano vyriausia dukra nusivedė mano jauniausiąją, kuri turi specialių poreikių, į vandens čiuožynę. Ji pastebėjo svarstykles, bet tiesiog atsistojo į eilę su sese ir savo draugais. Pasiekus eilės pradžią ji buvo sustabdyta ir jai buvo liepta lipti ant svarstyklių. Užsidegus raudonai lemputei darbuotojas pasakė – deja, tu sveri tiek, todėl negali čiuožti.“

Pasibaisėjusi tokiu viešu pažeminimu, mama pareikalavo grąžinti pinigus už visam sezonui įsigytą abonementą. „Adventure World“ tuo tarpu atsiprašė už savo sprendimą įvesti tokią lankytojų svorio kontrolę.

Siekė užtikrinti saugumą

Feisbuke išleistame pranešime įmonės vadovas Andrew Sharry rašė: „Mes mėginome įgyvendinti svarbią sistemą, siekdami užtikrinti mūsų vandens čiuožynių saugumą, tačiau iš komunikacijos pusės situacija buvo suvaldyta prastai ir tai privertė mūsų lankytojus pasijusti blogai.

Pirmadienį susisiekiau su kūno įvaizdžio ir valgymo sutrikimų srityje dirbančiais ekspertais ir dabar suprantu, kad kai kuriems lankytojams tokia vandens čiuožynių saugos sistema gali sąlygoti trauminę ir labai nemalonią patirtį.

Nuoširdžiai atsiprašau už tai, kad mūsų svečiams sukėlėme nemalonumų – mūsų tikslas yra kartu kuri laimingus ir stebuklingus atsiminimus. Šiuo atveju savo tikslo nepasiekėme, tai pripažįstu ir žinau, kad galime dirbti geriau. Su šia šeima kalbėjausi ir asmeniškai jų atsiprašiau už įžeidimą.“


Rašyti komentarą...
A
Agnė
2021-10-05 12:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Už įžeidimą? Tai jei sakytų, kad ji liesa, turbūt irgi įžeidimas būtų? O jei užkimštų čiuožynės angą - kas turėtų atsakyti? Kažkaip norima iškreipti tikrovę. Juoktis iš apkūnaus nedera, bet pasakyti jam, kad esant tokio svorio nesaugu naudotis atrakcionais - normalu.
Atsakyti
-1

.
...
2021-10-05 22:21:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jeigu užstrigtų vamzdyje, apkaltintų parką kad leido čiuožti...juk dėl saugumo visa tai...keisti žmonės...
Atsakyti
0

D
Dalia
2021-10-08 14:16:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai teisinga ir normalu, juk automobilio charakteristikoje taip pat yra parašyta kiek svorio max galima vežti, kiek žmonių. Liftuose taip pat nurodyta, kiek galima svorio kelti. Nei vienas nenorėtų per šitokį antsvorio turintį žmogų pakliūti į nelaimingą įvykį. Juk toks storas žmogus kelia pavojų ir sau, ir aplinkiniams. O dar atrakcijonų parke. Kaip patys nesusivokia, perka metinius abonementus..... Pas gydytoją dėl svorio lankykitės. Apsileidimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų