aktorius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aktorius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aktorius“.

Po žiūrovų nakvynės teatre – bilietai į naują LNDT sezoną ir 4-ias premjeras

Lietuvos nacionalinis dramos teatras praėjusį savaitgalį pakvietė žiūrovus dalyvauti dienos ir nakties renginiuose „Sapnuojame naują sezoną“ ir laukti naujo sezono bilietų prekybos pradžios. Visą dieną iš teatro prieigų buvo transliuojamos įvairios radijo laidos apie teatrą, vakare jaunoji publika šėlo DJ nevykėlės koncerte, o naktį žiūrovai buvo pakviesti nakvoti teatre.
2024-06-11

Skandalingasis aktorius Aleksejus Paninas pripažintas „užsienio agentu“ bei teroristu

Garsus Rusijos aktorius Aleksejus Paninas, kuris palaiko Ukrainą, savo gimtojoje šalyje oficialiai pripažintas teroristu ir ekstremistu. Jam taip pat suteiktas „užsienio agento“ statusas.  Kaip žinoma, prasidėjus plataus masto Rusijos invazijai, Paninas emigravo į Jungtines Valstijas ir pasmerkė nusikalstamą Kremliaus režimą. Dėl jo viešo diktatoriaus Vladimiro Putino veiksmų pasmerkimo Rusijos Federacija iškėlė aktoriui baudžiamąją bylą dėl raginimo imtis terorizmo.
2024-05-30

„Galaktikos sergėtojai“ ir „Gilmoro merginos“ žvaigždė Sean Gunn – Lietuvoje

Į Lietuvą penktadienį atvyko charizmatiškasis aktorius Sean Gunn, žiūrovams labiausiai įsiminęs dėl savo vaidmenų „Marvel“ visatos filmuose „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“).  Aktoriaus vizito tikslas – susitikti su gerbėjais didžiausiame populiariosios kultūros renginyje Baltijos šalyse „Comic Con Baltics 2024 Powered by Samsung“. Kartu su juo atkeliavo žmona, taip pat aktorė Natasha Halevi, rašoma pranešime spaudai.
2024-05-24

Į Vilnių atvyko 90-ųjų žvaigždė Adrian Paul – legendinis „Kalnietis“ Dankanas Maklaudas

Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas su legendiniame televizijos seriale „Kalnietis“ pagrindinį vaidmenį atlikusiu aktoriumi Adrian Paul. Nemirtingąjį herojų iš Škotijos kalnų, Dankaną Maklaudą įkūnijęs aktorius atvyko susitikti su gerbėjais didžiausiame populiariosios kultūros renginyje Baltijos šalyse „Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung Galaxy S24“, rašoma pranešime spaudai.  Susitikimas su 90-ųjų legenda  „Į Lietuvą sugrįžtu po 15 metų pertraukos.
2024-05-23

Aktorius Aidas Barkauskas su žmona Virginija susilaukė dukros: atskleidė vardą

Gegužės 21-ąją aktorius Aidas Barkauskas su žmona Virginija susilaukė dukros, kurią pavadino Olivija. Apie tai vyras paskelbė socialiniuose tinkluose.  „Gyvenimas yra labai spalvotas ir nenuspėjamas.
2024-05-22

„Vienas namuose“ blogiukas prakalbo apie filmo užkulisius: vos neprarado vaidmens

Aktorius Danielis Sternas, legendinėje kino juostoje „Vienas namuose“ įkūnijęs blogiuką Marvą, tik per plauką neprarado jį išgarsinusio vaidmens.   Gegužės mėnesį D. Sternas išleido savo memuarus „Home and Alone“, kuriuose prabilo ir apie darbą garsaus filmo užkulisiuose. Vienoje knygos dalyje aktorius atskleidė, kad vos neprarado galimybės vaidinti plėšiką Marvą filme „Vienas namuose“ ir jo tęsinyje.
2024-05-22

Mindaugas Stasiulis sulaukė pagyrų, po kurių suabejota skaidrumu: „Labai tikiuosi, kad nėra papildomų taškų“

Žinomas aktorius Dainius Kazlauskas metė sau iššūkį – sutiko dalyvauti nenuspėjamoje TV3 laidoje „Žaidimų kambarys“. Tiesa, jis taip įsijautė girti laidos vedėją Mindaugą Stasiulį, kad varžovas suabejojo, ar žaidimas išliks sąžiningas.  Naujos savaitės pradžioje „Žaidimų kambaryje“ susikovė aktorius D. Kazlauskas bei eksperimentinius pasirodymus rengiančios „N2“ komandos narys Pijus.
2024-05-20

Aktorius Adolfas Večerskis – apie 50 metų santuokoje ir atsitraukimą nuo teatro: nenoriu, kad žiūrovas mane matytų nepaeinantį

Populiarus teatro bei televizijos aktorius, režisierius ir neatsiejama lietuviško teatro dalis – tokį Adolfą Večerskį (74 m.) pažįsta teatro mylėtojai. Daug kas jį žino ir kaip žmogų, kuris užkrečia pozityvumu, moka nuoširdžiai džiaugtis atėjusiu pavasariu, ir kuriam viena didžiausių žmogiškų vertybių yra šeima.
2024-05-04

Prancūzų kino legenda Gerard'as Depardieu bus teisiamas dėl seksualinės prievartos

Prancūzų kino legenda Gerard'as Depardieu spalį bus teisiamas dėl seksualinės prievartos, pirmadienį pranešė Paryžiaus prokuroras.  75-erių aktorius, sukūręs daugiau kaip 200 vaidmenų filmuose ir serialuose, 2020 metais buvo apkaltintas išžaginimu. Praėjusį rudenį G. Depardieu buvo priverstas pristabdyti savo karjerą dėl kaltinimų seksualiniu išnaudojimu ir priekabiavimu.  Jis neigia šiuos kaltinimus.
2024-05-01

Prisimenate dėdę Pūlinį iš „Adamsų“? Nustebsite, kaip jis atrodo dabar

Tikriausiai sunkiai rastume bent vieną, kuris nežino garsiosios Adamsų šeimynėlės. Paslaptingoji šeimynėlė džiugindavo žiūrovus kiekvieną savaitę. Vieno iš veikėjų – sprogdinti mėgusio dėdės Pūlinio – žvilgsnį iki šiol atsimena daugelis. Štai, kaip Pūlinį įkūnijęs aktorius Christopheris Lloydas atrodo dabar, prabėgus daugiau nei 30 metų. Dėdės Pūlinio blyški oda, giliai įdubusios akys su juodais ratilais, plika galva ir burna be dantų – tokį jį atsimena daugelis.
2024-05-01
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų