Neįmanoma sulaikyti šypsenos: komikė namuose atkuria garsenybių nuotraukas

Žinoma australų komikė, rašytoja Celeste Barber nenustoja stebinti savo gerbėjų – milijonus sekėjų „Instagram“ turinti moteris ir beveik kasdien džiugina naujomis žvaigždžių parodijomis.

19

38-erių dviejų vaikų mama parodijuoja glamūrines modelių ir garsenybių nuotraukas, norėdama parodyti, kokios jos netikroviškos.

„Mano pirmasis tikslas buvo prajuokinti žmones. Iš tikrųjų nesitikėjau, kad tai prisidės prie pozityvaus kūno išvaizdos judėjimo tačiau dabar negalėčiau būti laimingesnė“, – sakė ji.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Celeste Barber

Prieš kelerius metus ji kartu su seserimi ėmė juokais atkartoti žinomų žmonių nuotraukas, o po kurio laiko jas ėmė viešinti ir socialiniuose tinkluose. Laikui bėgant Celeste taip išpopuliarėjo, kad šiuo metu turi netgi 7,9 milijonus ištikimų „Instagram“ sekėjų.

C. Barber pasakojo, kad ji nori parodyti skirtumą tarp tikro gyvenimo ir to, kurį viešina garsenybės stipriai retušuotose nuotraukose.

„Mes nuolat esame maitinami netikroviškais dalykais, kuriuos reikėtų priimti kaip normą, tačiau aš tiesiog noriu pasakyti tam „stop“, – pridėjo ji.


Rašyti komentarą...
K
Kas
2021-01-17 15:27:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tokia beprasmybė? Visiškai visiškai nejuokinga!!! Paprasčiausiai boba neturi ka veikt.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų