Žinomas modelis Price priėmė sunkų sprendimą: „Tai daužo man širdį“

Erotinis modelis Katie Price priėmė širdį draskantį sprendimą – savo neįgalų sūnų apgyvendins slaugos namuose. Moteris tikisi, kad slaugos namai ne tik aprūpins sūnų nuolatine priežiūra, bet ir išmokys naujų įgūdžių, kurie padėtų gyventi savarankiškai.

Savo autizmu sergantį sūnų Harvey modelis Katie Price augino kaip vieniša mama. Todėl šis sprendimas jai neduoda ramybės. Ji nuogąstauja, kad sūnus gali neteisingai suprasti jos veiksmus: „Tai daužo man širdį. Nenoriu, kad jis pagalvotų, kad tiesiog juo atsikratau“.

Nors moteriai šis žingsnis taip pat yra labai skaudus, tačiau ji įsitikinusi, kad tai geriausias šansas išmokyti jį gyventi savarankiškai.

Ji su sūnumi pusmetį lankė įvairius koledžus, skirtus vaikams sergantiems autizmu, kuriuose jie mokomi kibtis į gyvenimą, rašoma „The Sun“.

„Labai liūdna pagalvojus, kad nebematysiu savo sūnaus kiekvieną dieną, tačiau tikiu, kad taip bus geriau pačiam Harvey. Tai jo šansas išmokti gyventi savarankiškai, socializuotis su kitais žmonėmis. Bandau jį pratinti prie to, kad manęs visą laiką nebus šalia, tačiau jam užtenka parašyti žinutę, kad aš jam reikalinga ir jau bėgu į jo kambarį.

Tačiau, kai jis bus už trijų valandų kelio, negalėsiu visko metusi skubėti pas jį – aš turiu ir kitų vaikų, kuriems reikia mano dėmesio“, – sako penkių vaikų mama.

„Slaugos namuose jis išmoks, kad yra suaugęs. Jau dabar jis man sako: „Mamyte, aš ne berniukas, aš vyras“. Mes turime ypatingą ryšį. Baisu pagalvoti, kaip jis jausis, kai negalėsiu būti su juo. Per skaudu apie tai galvoti“, – sako modelis.

Harvey turi Prader-Willi sindromo ypatybes ir kovoja su viršsvoriu. Jis taip pat turi sutrikimą, dėl kurio jis iš dalies aklas. Dėl autizmo Harvey gali pradėti elgtis nenuspėjamai, o ypač išgirdęs triukšmą.

Katie pridūrė: „Jis gyvens ten iki 25-erių ir turės savo erdvę mokytis bei palaikyti formą. Reikia sumažinti jo svorį. Mes dar nepradėjome treniruotis kartu, nes jo kvėpavimas pablogėjo. Tačiau koledže jis galės eiti plaukioti ir sportuoti su apmokytais specialistais“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų