Stringa „Facebook“ ir „Instagram“ veikla

Pastarąją parą sutriko socialinio tinklo „Facebook“ veikla, praneša downdetector.com. Kiek anksčiau skelbta, kad sutrikimus pastebėjo ir „Instagram“ vartotojai.

Internetinių svetainių trikdžius fiksuojančios platformos duomenimis, maždaug nuo 22:30 val. iki 6:20 val. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) laiku, vartotojai negalėjo sklandžiai naudotis „Facebook“ paslaugomis. Tiesa, kai kurie vartotojai ir Lietuvoje pastebi, kad „Facebook“ veikia kiek kitaip nei įprasta, neužkraunama dalis informacijos.

Daugiau pranešimų apie tinklo trikdžius sulaukta maždaug nuo 3 ryto iki maždaug 4:30 val. – šiuo laikotarpiu pranešimų apie platformos sutrikimus buvo užregistruota maždaug trečdaliu daugiau nei tokiu metu paprastai, skelbia downdetector.com.

Bene pusė vartotojų, pranešusių apie „Facebook“ sutrikimus, negalėjo paprasčiausiai prisijungti į socialinį tinklą. Dar trečdaliui trikdžius užregistravusių vartotojų, „Facebook“ platforma tiesiog nustojo veikti, o penktadalis pranešė apie naujienų srauto sutrikimus.

Interneto dienraštis dailymail.co.uk pranešė ir apie „Facebook“ priklausančios socialinės platformos „Instagram“ veiklos nesklandumus. Skelbta, kad tinkamai neveikė tiek socialinio tinklo interneto svetainė, tiek mobilioji programėlė.

Socialinių tinklų gedimai fiksuoti didžiuosiuose JAV miestuose – Niujorke, San Franciske, Čikagoje bel Dalase, taip pat ir Europoje – Jungtinėje Karalystėje, Italijoje.


Rašyti komentarą...
A
Artūras
2021-01-14 12:55:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nagi reikia kažkaip bandyti maskuoti JAV prezidento D. Trumpo ir jo aplinkos žymesnių žmonių visišką užblokavimą socialiniuose tinkluose
Atsakyti
-1

L
LLL
2021-01-14 14:57:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amerika kritakavo dėl Baltarusijos padėties, o pati kitais būdais bando. Kas dalivavo dėl mitingo kapitolijoje. Bus baudžiami 10-15 metų kalėjimų, visur bus išmesti ir yra tų žmonių, kurie yra nužudyti, bet Amerika sakys nusišovė. Tau ir žodžio laisvę jei demokratai imasi dar žiauru būdu. Todėl stringa Facebook ir Instagram
Atsakyti
0

g
ged
2021-01-16 00:45:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trumpui anketa blokuoja... tai ko dar noret... mausu is sio prakeikto "data mining" verslo... pasigooglinkit jei kam neaisku kas tai... vienas zmogus o turi blokavimu daugiau nei ant vienos rankos pirstu... kaip koki terorista kuris 4 metus tarnavo USA.... geda...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų