Tikroji priežastis, kodėl „Seksas ir miestas“ bus be vienos žvaigždės: skandalai tęsėsi ne vienerius metus

Visai neseniai žiniasklaidoje pasirodė džiugi ir ilgai laukta žinia – laukia serialo „Seksas ir miestas“ tęsinys.

4

Tiesa, deja, čia neišvysime vienos iš ryškiausių serialo žvaigždžių.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tikroji priežastis, kodėl „Seksas ir miestas“ bus be vienos žvaigždės: skandalai tęsėsi ne vienerius metus

Kim Citrall, kuri suvaidino seksualiąją Samanthą, tęsinyje nebeišvysime. Anot bbc.com, tik trys aktorės grįžta į naująjį televizijos serialą - Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ir Kristin Davis.

Kalbų, kodėl taip galėjo nutikti, sklando pačių įvairiausių, vis dėlto galiausiai šiek tiek apie tai prabilo ir pati Kim. Pasidalijusi nuotrauka, kurioje pozuoja atsirėmusi į medį, ji ilgesingai rašė: „Kvėpuoti…“

Vėliau dar pridėjo, kad ši savaitė buvo išties neeilinė.

Paskutinįkart K. Catrall suvaidino su kitomis aktorėmis 2-oje filmo „Seksas ir miestas“ dalyje.

Kai vėliau buvo kalbama apie tęsinį, K. Catrall visuomet pabrėždavo, jog daugiau vaidinti nebenorėtų, mat tarp jos ir Sarah Jessica Parker visuomet buvo jaučiama didelė įtampa. Situacija pablogėjo dar labiau, kai Sarah pabandė pareikšti užuojautą, kai mirė Kim brolis.

Tąkart Kim apie Sarah rašė „Instagram“: „Tu nesi mano šeima. Nesi mano draugė. Tad rašau, kad paskutinįkart tau pasakyčiau, jog baigtum gilintis į mūsų tragediją, jog galėtum atrodyti „maloni“.

Primename, kad moterų dievinamoje juostoje „Seksas ir mietsas“ S. J. Parker ir K. Catrall vaidino geriausias drauges, vis dėlto iš tiesų jas būtų galima pavadinti net ir priešėmis. 

Pasirodo, kad nesantaika tarp jų įsiplieskė tada, kai Kim sužinojo, kad iš juostos Parker uždirbo kur kas daugiau pinigų, nei kiti. O štai S. J. Parker apie skandalą atsiliepė taip, kaip tai būtų padariusi serialo herojė Miranda: „Kartais žmonių jausmai nukenčia“.

2-ajame sezone S.J.Parker gavo ir papildomas pareigas, kas padidino jos atlygį ir sukėlė Kim nepasitenkinimą – ši taip pat ėmė dėrėtis dėl didesnio atlygio. Pasirodo, kad tiek kiti komandos nariai, tiek ir kitos pagrindinės aktorės tokiu Kim elgesiu buvo nepatenkinti, ir netgi kartu su ja nesėdėdavo bevalgant pietus. 

Per „Emmy“ apdovanojimus moterys taip pat buvo pastebėtos sėdinčios atskirai – tiksliau, visos buvo kartu, išskyrus Kim. Vėliau, paklausta apie šią situaciją, Kim sakė: „Ar mes geriausios draugės? Ne. Mes – profesionalios aktorės. Mes turime savo atskirus gyvenimus“.

REKLAMA

Tuo tarpu Sarah viską panigė: „Iš tiesų, mes esame draugės – norėčiau matyti Kim dažniau. Ji paminėjo pinigus ir niekas neturėtų jos už tai juodinti. Tai žmonės nusprendė, kad mes ją juodiname“.

Dar po kurio laiko S. J. Parker ir vėl bandė sukurti įspūdį, kad, neva, tarp moterų nėra jokių pykčių. „Manau, kad žmonės tiesiog nenori tikėti, kad aš ją myliu. Aš ją dievinu. Be jos nebūčiau nusifilmavusi šiame filme“, – tikino ji.

Įdomu tai, kad vėliau šiems žodžiams pritarė ir pati Kim. 2010 ji sakė, kad žmonės paprasčiausiai nori matyti jų skandalą kaip gandą. Deja, vėlesniuose interviu, Kim atskleidė tiesą – draugėmis jos nebuvo niekuomet.

Tiesa, tai – ne vienintelis gerbėjus nustebinęs faktas apie serialą ir jo aktores. S. J. Parker užsienio žiniasklaidai anksčiau yra pateikusi kiek netikėtą versiją apie visą serialą.

Anot S. J. Parker, nepaisant to, kad serialas nuolat sukosi apie Carrie ir jos draugių (Samanthos, Mirandos ir Charlotte) gyvenimus, aktorė tikina, kad visų šių draugių gal niekuomet net ir nebuvo!

„Pagalvokite: galbūt Carrie jas išsigalvojo? Ji kiekvieną savaitę pasakodavo po istoriją. Viskas sklisdavo iš jos požiūrio taško“, – teigė ji.

Moteris savo teorija patvirtina tuo, jog Carrie, būdama žurnaliste, kiekvieną savaitę parašydavo tekstą apie save ar savo draugių gyvenimus. O štai kai 6-ojo sezono dalyje ji išvyko pas mylimąjį menininką Aleksandrą Petrovsky į Paryžių, ji kompiuterį paliko namie, Niujorke.

Tai, anot S. J. Parker, buvo pirmasis kartas, kai ji pati nepasakojo savo istorijos, o juk būtent tai ją ir jungė su draugėmis ir patvirtindavo jų egzistavimą. 

Tiesa, tai – jau ne pirmas kartas, kai aktorė pateikia netikėtų teorijų apie serialą. Dar 2016-aisiais S. J. Parker pasakė, kad pagrindinė serialo aktorė Carrie, jos manymu, yra nebrandi. Aktorė pasakojo, kad tai, jog Carrie visuomet tikėjosi meilės ir tik meilės, darė ją vaikiška.

O dar kiek anksčiau – 2015–aisiais – Sarah patikino, kad realiame gyvenime ji yra kardinaliai kitokia, nei jos suvaidinta Carrie. „Manau, kad daug kas apie Carrie nesutampa su mano realiu gyvenimu. Mūsų pasirinkimai radikaliai skiriasi“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų