Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Amy Kupps iš Šiaurės Karolinos (JAV) sako, kad jai patinka vedę vyrai, nes tai reiškia, kad ji gali smagiai leisti laiką be jokių įsipareigojimų – ji sakė, kad nesijaudina, jog bus apkaltinta dėl šeimų griovimo.

Amy Kupps iš Šiaurės Karolinos (JAV) sako, kad jai patinka vedę vyrai, nes tai reiškia, kad ji gali smagiai leisti laiką be jokių įsipareigojimų – ji sakė, kad nesijaudina, jog bus apkaltinta dėl šeimų griovimo.

Su vedusiais vyrais mieganti meilužė prisipažįsta, kad ji nesijaudina, kad yra namų griovėja.

Amy Kupps iš Šiaurės Karolinos (JAV) sako, kad jai patinka vedę vyrai, nes tai reiškia, kad ji gali „visiškai smagiai praleisti laiką be jokių įsipareigojimų“.

Brunetė anksčiau atskleidė, kad jos seksualinis gyvenimas per karantiną buvo visiškai sustojęs, bet dabar modelis yra pasiruošęs veiksmams ir nori vaikino. Tačiau yra vienas labai svarbus laimikis – jis turi būti vedęs, rašoma dailystar.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Praeityje jau patyrusi „malonumus“ būti kažkieno meiluže, 32 metų moteris sako, kad dabar tai yra vienintelis būdas, kuriuo ji nori patirti meilę. Ir jai „nerūpi“, ar ji namų griovėja.

„Vedę vyrai nori užpildyti tuštumą, kurios jie negauna iš savo dabartinės partnerės, ir tai mane užveda. Man patinka mintis, kad aš esu jų seksualinė fantazija ir galiu būti didžiausia jų meilužė – duoti jiems viską, ko jie nori.

Aš buvau susituokusi; nenoriu diskutuoti apie sąskaitų apmokėjimą ar kieno eilė išnešti šiukšliadėžes. Nemanau, kad kas nors turėtų apgaudinėti savo sutuoktinį, bet kai viskas baigiasi, viskas baigiasi“.

„Kartais jie nori kalbėti apie dalykus ir skųstis dėl savo žmonų, tuomet jaučiuosi kaip terapeutė. Aš dažnai jiems patariu, kad jei jų santykiai yra tokie nesveiki, kad jie apgaudinėja, būtų gerai, kad jie išsiskirtų“, – tęsė ji.

Buvusi mokytoja Amy ieško meilės atvirai ir sako, kad ji taip pat mielai gyventų su moterimis.

 „Aš taip pat buvau su ištekėjusia moterimi. Viešpats žino, kad ištekėjusios moterys turi seksualines ir emocines tuštumas, kurias reikia užpildyti daug labiau nei vyrams“.

REKLAMA
REKLAMA

Amy prisipažįsta, kad ją labiausiai jaudina slaptumas ir draudžiami santykiai.

 „Mane užplūsta toks adrenalinas, kai žinau, kad jie rizikuoja savo santuoka, kad susitiktų su manimi. Matyti jų veidus, kai jie stebi mane atvykstant arba laukti automobilių stovėjimo aikštelėse, kol jie ateis ir pamatys mane per pietų pertraukas, taip užveda“.

Moteris prisipažino, kad yra ir kitų privalumų, kai yra „trečia“, pavyzdžiui, begalės dovanų.

 „Iš savo meilužių gaunu tiek daug dovanų, kad tai nerealu. Dizainerių rankinės, dovanų kuponai, papuošalai… Kai susitikinėjau su ištekėjusia moterimi, ji mane palepino SPA dienomis, plaukų priežiūra, manikiūru ir botokso procedūromis – buvo puiku!“.

Nors jai patinka bendrauti su vedusiais vyrais ir moterimis, kai kurie vyrai ir žmonos yra griežtai uždrausti.

„Aš niekada nebendraučiau su jokiu savo draugų partneriu. Nenoriu dalyvauti tokioje dramoje. Visada geriausia dalykus laikyti atskirai, be to, esu tikra, kad jie mane tik teistų“.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų