Tokio absurdo nematė seniai: moteris sulaukė šokiruojančio prašymo iš vyro meilužės

Moteris sutriko, kai ją palikusio vaikino draugė susisiekė su ja ir paprašė prisidėti prie jos kūdikio išlaikymo. Naujoji buvusiojo mergina tvirtino, kad kūdikis dalinai yra ir jos atsakomybė. Suprantama, kad toks argumentas nei jos, nei internautų neįtikino.

Mergina kreipėsi į internautus patarimo, kai jos buvusio vaikino draugė susisiekė su ja ir paprašė sumokėti už kūdikio sauskelnes.

„Mano buvęs vaikinas mane apgaudinėjo beveik visą mūsų draugystės laiką, nors man taip ir nepavyko to įrodyti“, − rašė mergina socialiniame tinkle „Reddit“.

Sulaukė šokiruojančio prašymo iš vyro meilužės 

„Galiausiai, kartą pavyko ją susekti ir pasikalbėti. Ji jautėsi kalta, bet pasakė, kad ką tik sužinojo esanti nėščia. Pasveikinau ją, nutraukiau santykius su savo vaikinu, o jie tapo pora. Praėjo metai, vaikino neturiu, gavau geriau apmokamą darbą, gyvenu savo gyvenimą.

Tada per „Facebook“ gaunu merginos prašymą nupirkti kūdikiui sauskelnių ir dar kažko, nes ji sužinojo, kad jis ją apgaudinėja ir išėjo pas kitą moterį. Ji bedarbė, viena augina kūdikį, gyvena pas tėvus, o vaikinas juos visus finansiškai rėmė. Parašiau jai, kad tai ji miegojo su mano vaikinu dar prieš man sužinant, ir po to, kai pagavau juos“, − pasakojo mergina.

„Tada ji pasakė, kad aš savanaudė ir kad kūdikis dalinai mano, nes mes abi dalinomės tuo pačiu vaikinu. Sužinojęs, kad aš jo vaiko mamą socialiniame tinkle užblokavau, mano buvusysis parašė man, tvirtindamas, kad turėčiau jai padėti“, − piktinosi ji.

Iš „Reddit“ vartotojų mergina sulaukė daugybės palaikančių komentarų, rašo mirror.co.uk

„Tai merginai pasimaišė protas, jei ji sako, kad kūdikis yra ir jūsų. Taip nėra!”, − rašė vienas.

„Juokinga, kad ji prašo jos pagalbos. Kūdikis nėra jos. Tik tėvas privalo 100% remti ją ir jos kūdikį“, − komentavo kitas.


Rašyti komentarą...
F
Fake
2021-05-16 21:35:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiška nesamonė, kalambūras ir autoriaus/autorės fantazija galėtų būti lakesnė.
Atsakyti
-5

L
Lol
2021-05-17 08:09:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eikit gal jus pasiskiepinkit ;)
Atsakyti
-6

P
Plevesams
2021-05-17 01:21:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas pridaro ir pagimde, ir atsako atsakomybe.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų