Žmoną su jos seserimi išdavęs Laimonas pravirko: prašo atleidimo

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Laimonas, kuris siekia susigrąžinti savo žmoną ir grįžti į šeimą. Teismas buvusius sutuoktinius išskyrė, kai paaiškėjo stulbinama tiesa – vyriškis savo žmoną išdavė su jos seserimi ir su ja susilaukė bendro vaikelio. Atgailaujantis vyras neprarado vilties, kad viską dar gali ištaisyti.

Laimonas ilgą laiką prikaišiojo savo buvusiai žmonai, kad ši yra neištikima, nors pati moteris žino, kad neištikimas buvo jis. Žinodamas, kad Laimutės seseriai Agnei itin reikalingi pinigai, šis jai duodavo 20 eurų ir už tai prašydavo sekso.

DNR testas atskleidė šokiruojančią tiesą

Tai, jog vyras yra biologinis savo buvusios žmonos sesers vaiko tėvas, parodė „TV Pagalbos“ atliktas DNR testas.

„Mūsų pagrindinė santuokos nutraukimo priežastis yra sesers vaikas, kurį augina Laimutės sesuo“, – laidos metu neslėpė vienišas likęs vyras.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmoną su jos seserimi išdavęs vyras pravirko: prašo atleidimo

Nors buvę sutuoktiniai kartu jau nebegyvena dvejus metus, anksčiau į kairę nuolat nuklysdavęs vyras laidos metu prisiekinėjo, kad per visą tą laikotarpį neturėjo jokios kitos moters, o jo mintys sukosi tik apie Laimutę ir savo vaikus.

„Tikrai neturėju romanų, esu ilgą laiką vienas. Aš kiekvieną kartą jos prašydavau, kad gal susitaikome“, – teigė atkurti santykius siekiantis vyras.

Laidos metu – netikėta žinia

Laidos metu Laimonas pasakojo, kad labiausiai gailisi dėl to, jog prieš savo buvusią mylimąją ir vaikų motiną keldavo ranką. Jis taip pat svarstė, kad dabar Laimutei galėtų užtikrinti finansiškai saugesnį gyvenimą, nes šiuo metu yra susiradęs nuolatinį darbą.

Visgi, nors praėjo jau dveji metai, Laimutė atskleidė, kad nuoskaudos vis dar pernelyg skaudžios, kad ji jas būtų užmiršusi.

„Aš noriu gyventi be smurto, be priekaištų, be rėkimo, be pakelto tono. Kiekviena moteris nori būti laiminga ir aš to noriu“, – teigė ji.

Laimutė atskleidė, kad jau kurį laiką jos širdį yra užkariavęs naujas vaikinas, kuris jai net pasipiršo.

REKLAMA

„Nuo vakar esu oficialiai susižadėjusi“, – laidos metu Laimoną netikėta žinia nustebino Laimutė, parodžiusi jam sužadėtuvių žiedą.

Ar pavyks Laimonui perkalbėti savo buvusią žmoną?

Visą buvusios poros pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2021-05-17 06:52:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei nemoki bobos p.....st,tai nereikia prie jos lyst
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų