Nevaikštančios merginos kančios: vaikinas atėmė neįgaliojo vežimėlį ir įkalino apleistame bute

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi neprisistatęs vyras, kuris pranešė apie svetimuose namuose įkalintą neįgalią merginą. Vienoje „Facebook“ grupėje vyras perskaitė Karolinos pagalbos šauksmą, kuris vėliau buvo ištrintas. Jame mergina teigė, kad yra laikoma svetimuose namuose per prievartą, prieš ją smurtaujama ir ji net nežino, kur šiuo metu tiksliai randasi. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva. 

Karolinai buvo aštuoneri, kai nutiko tragiškas įvykis, kuris visiškai pakeitė jos gyvenimą. Mergaitė iškrito pro penkto aukšto langą ir nuo tada nebevaikšto. Nors jai buvo skubiai suteikta pagalba, deja, kojos atsisakė judėti, sunki trauma pažeidė stuburą. 

Anot Karoliną pažįstančio vaikino, jos telefoną nuolat stebi ir prižiūri ją įkalinęs vaikinas, nes jis nenori, kad mergina kažkam pasiskųstų, todėl jai net neįmanoma prisiskambinti. 

„Nedaug trūksta, kad žmogus, tas jos draugas, gali pakelti prieš ją ranką, nes „Facebook“ grupėje buvo paminėta, kad jai buvo suduota ir į veidą, ji yra mušama, jos vežimėlis yra sulaužytas, kad ji niekur neišvažiuotų, niekur neišeitų ir niekam nepasiskųstų“, – teigė Karolinos pagalbos šauksmą socialiniame tinkle pamatęs vyras.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįgalią merginą vaikinas įkalino bute: nėra kur net išsimaudyti

Bėdą patvirtino ir artimieji

Vyriškio pasakojimą išgirdusi gelbėtoja R. Filejeva stebėjosi, kad apie tokias situacijas yra girdėjusi tik kino filmuose, tad nieko nelaukdama leidosi į merginos paiešką. Kad Karolina pateko į rimtą bėdą patvirtino ir jos artimieji.

„Man pavyko susisiekti su merginos seserimis. Tai buvo dvi seserys, kurios vienareikšmiškai patvirtino visą šitą situaciją, kad ji namuose yra skriaudžiama, kad yra prievartaujama, nuo vakar ar užvakar negavusi maisto, nesimaudžiusi nežinia kiek laiko ir kad iš jos atimtas neįgaliojo vežimėlis“, – tvirtino R. Filejeva. 

Iš Karolinos seserų pavyko sužinoti, kur šiuo metu galimai glaudžiasi ji ir jos draugas. 

Vaikinas prisipažino merginą uždaręs

Duris atvėręs jaunas vyras tikino, kad bute Karolinos nėra, nes pats esą išvežė pas tėvą. Supratęs, kad jau neišsisuks, vyras visgi prisipažino, kad Karolinos niekur neišvežė ir kad ji uždaryta kambaryje.

REKLAMA

„Karolina, aš sakiau, kad jeigu kažkas negerai, sakiau sakyk, išvešiu pas tėtį, pas sesę. Kiek kartų buvo tas? Tai yra šmeižtas“, – merginos kaltinimais stebėjosi Robertas.

Karolina patvirtino, kad savo noru prieš tris mėnesius atsikėlė į Roberto butą patikėjusi jo pažadais ir meiliais žodžiais. Tuomet ji ką tik buvo išėjusi iš Radviliškio vaikų globos namų ir vylėsi pradėti savarankišką gyvenimą.

Su Robertu ji susipažino internetu, o internetinė pažintis greitai peraugo į šiltus jausmus. Visgi, merginos lūkesčiai gerokai prasilenkė su realybe.

„Čia nėra sąlygų ir nėra man net kur išsimaudyti. Galiu pasakyti, kad vos ne kiekvieną dieną norėjau kviesti policiją, bet Robertas net neleido su sesėmis man pasikalbėti, joms norėjau pasakyti, kaip jis elgiasi. Visada liepia man įjungti garsiakalbį ir mano žinutes skaito“, – tikino Karolina, kuri patvirtino, kad ilgas valandas šiuose namuose yra paliekama viena, čia girtaujama, o jos vežimėlį Robertas išeidamas į darbą specialiai išvaro į kitą kambarį.

Vaikinas prieš merginą smurtavo?

Pasak Karolinos, dar visai neseniai Robertas prieš ją buvo pakėlęs ranką. Vaikinas jai sudavė tuomet, kai ši pasakė, kad nebenori su juo kartu būti. Mergina neturi nuosavų namų, todėl gyvena baimėje, kad vieną dieną ją Robertas tiesiog išveš į gatvę ir ten paliks.

Karolina turi tėtį, tačiau pas jį gyventi sąlygų nėra. Ji taip pat turi septynias seseris, tačiau viena iš jų ją skaudžiai pavedė – paėmusi jos banko kortelę išleido visus jos pinigus. 

„Aš niekam neįdomi, visiems įdomūs tik mano pinigai“, – įsitikinusi ji.

Atvykę policijos pareigūnai nedelsdami pradėjo procedūras, būtinas pradėti tyrimui. Iš vaikino namų Karolina buvo nuvežta pas vieną iš seserų.

Neeilinę situaciją ir jos atomazgą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
i
intelektas
2021-03-13 16:28:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne tv pagalba, o policija reikia kviesti, delb-ajobai
Atsakyti
-11

F
Fh
2021-03-13 16:31:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greičiau psichiatrinę į durnyna tokį išgamą!!
Atsakyti
-6

A
Amanda
2021-03-13 18:20:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maciau ta laida. Susidaro ispudis, kad mergina irgi gerai velniu priedus. Atvyko savo noru pas ji, tada susipyko ir nusprende atkersyti. Abu pasielge neapgalvotai.
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (49)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų