Žemaitę pribloškė žiaurus vyro elgesys: perkando kaimynei nosį

Dvi moterys jau šešerius metus aršiai kaunasi tarpusavyje ir neišsitenka viename kieme. Į „TV Pagalbą“ paskambinusi Laima skundžiasi, kad ją nuolat puola vyras, kuris glaudžiasi pas jos kaimynę Kristiną socialiniame būste. Situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė. 

Laima pasakoja, kad vieną sykį vyras buvo toks įsiutęs, kad net perkando jos nosį, o šio konflikto padariniai bus matomi visą likusį gyvenimą.

Vyriškis moterį užpuolė, kai ši ėjo parsinešti vandens ir kando jai į nosį. Po šio incidento moteris parašė pareiškimą, o vyriškiui priteista už fizinę žalą atlyginti 3000 eurų. Kadangi jokių pajamų jis negauna, iki šiol moteris dar nieko iš jo nėra gavusi.

„Jam visą laiką viskas buvo gerai, jis tai nieko prieš, kad čia aš esu. O ji nuo pat pirmos dienos nieko kito, kaip tik tą vyriškį man prikaišioja. Mano didžiausias noras, kad jie nesikabinėtų arba jo čia nebeliktų. Jeigu jis ant manęs nepuola, ji jį veja lauk“, – teigė Laima. 

Kristina pateikia visiškai kitokią versiją. Esą ją pačią nuolat puola Laima, kuri jau ilgus metus bando nuvilioti jos sugyventinį.

„Nuolat puola pati muštis, mes visada einame per teismus. Buvo vienas teismas, nes ji man išrovė plaukus ir teismas jai priteisė pusę metų atidirbti. Visi kaimynai žino“, – neslėpė apmaudo Kristina. 

Kristina taip pat gina savo mylimąjį ir dėl sukelto fizinio smurto. 

„Ji nėjo prie jokio šulinio, tiesiu taikymu atėjo čia, pradėjo šaukti, kad užmuš ir visokiais žodžiais... Aš pakviečiau tą žmogų, kad ateitų pažiūrėti, kas čia dedasi. Jie pradėjo čia ristis ir viskas. Ji buvo neblaivi ir visokių kalbų yra, kaip ji į tą nosį įsikando“, – savo sugyventinį gynė ji. 

Pasikvietusi Gerdą į namus Kristina parodė šūsnį įvairiausių skundų policijai ir teismo nutarčių. Viena iš jų buvo ta, kad Laima iš tiesų kibo Kristinai į plaukus ir nemažai jų išrovė. 

REKLAMA

Kuri iš moterų teisi šiame niekaip nesibaigiančiame konflikte ir ką joms patarė G. Žemaitė?

Kaip baigėsi situacija, žiūrėkite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų