Karolina nerimauja dėl savo mamos – jos sugyventinį vadina aferistu, griaunančiu gyvenimą

Karolina kreipėsi į „TV Pagalbą“ maldaudama gelbėti jos mamą Vidą. Mergina įsitikinusi, kad jos mama pakliuvo į aferisto pinkles. Vyras esą saldžiais žodžiais užliuliavo, prisiekinėjo meilę, o moteris per jį prasiskolino ir dabar gyvena skurde. 

Karolina pasakoja, kad jos mama su Olegu susipažino uždarbiaudama Vokietijoje. Mergina atskleidė, kad Olegas yra sėdėjęs kalėjime ir jos motinai daro neigiamą įtaką. Pradėjusi bendrauti su Olegu mama atitolo nuo savo šeimos ir netgi nuo dukters. 

„Gal jai trūko tos paramos, bet šeima turi būti pirmoje vietoje. Manau, tai buvo Olego skatinimas nutraukti ryšius su šeima, nes mes palaipsniui atsiskyrėme nuo mamos. Aš paskutinė atsiskyriau nuo mamos, nes iš Olego buvo kaltinimai ir grasinimai“, – teigė Karolina. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dukra nerimauja dėl savo mamos: sugyventinį vadina aferistu, griaunančiu gyvenimą

Karolinos teta Rasa taip pat yra sunerimusi dėl savo sesers gyvenimo. Anot jos, Vidą yra sukausčiusi baimė ir ji bijo atstumti Olegą. Negana to, sesuo įtaria, kad Olegas pasinaudojo Vida finansiškai, o dabar moteris gyvena su juo tikėdama vien gražiais pažadais.

„Ji prarado namą, prarado Jonavoje butą, o kai išvažiavo į Panevėžį ir jis atsirado, viskas kažkur dingo. Ji neturi pinigų visai. Kai Olegas sedėjo kalėjime Šiauliuose, ji jam siuntė pinigus, daiktus pirkdavo ir staigiai jai pinigai baigėsi. Kai jis išėjo iš kalėjimo, dar viskas gerai buvo, kol ji turėjo pinigų, o kai pinigai baigėsi jis pradėjo ja manipuliuoti“, – įsitikinusi Rasa. 

Šiandien 39-erių Olegas dėl sveikatos bėdų niekur nedirba, o dirbti negali ir jo sugyventinė Vida, kuri baiminasi vyrą palikti vieną. Moteris neslepia, kad prieš susipažindama su Olegu svajojo apie geresnį gyvenimą, santuoką ir šeimą, tačiau visos viltys subliuško, o dabar didžiausias jos noras yra surasti savo mylimojo ligos priežastį.

„Aš apie jį daug ką sužinojau, bet aš jį matau kitokį žmogų. Nereikia spręsti apie žmogų iš jo praeities, nes žmonės irgi keičiasi. Aš nenoriu su niekuo pyktis, tik noriu, kad duotumėte man gyventi. Aš į jūsų gyvenimą nė vieno nesikišu. Jeigu man gerai, aš jaučiuosi laiminga šalia to žmogaus, tai man atrodo yra žiauru, kai iš šono kišasi ir purvą pila“, – savo sugyventinį užstojo Vida.

Rasa savo seseriai siūlo atsikraustyti gyventi pas ją, kad tik ši pabėgtų nuo Olego.

Ką pasirinks į sunkią padėti patekusi moteris sužinosite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
I
Irneta
2021-02-16 14:48:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne vieną laidą žiūrėjau apie tą vyrą ir moterį,tikras Alfonsas,meluoja ir net nerausta...melžia moterį ir tiek..tipo jo pinigai užšaldyti užsienyje,jei legaliai dirbi viską sumoka ir nieko nieks neužsaldo...TVpagalba siuntė pas gydytojus bet kiek matau vistiek jis baisus ligonis...na žodžiu kabina makaronus...
Atsakyti
0

V
Vat
2021-02-16 17:33:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į šeimos santykius geriau nesikišti ir neteisėjauti nežinant tiesos iš dviejų pusių
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų