Radviliškio ligoninėje – sunkiai suvokiamas incidentas: gyvą pacientą paskelbė mirusiu

Šeduvoje gyvenantį vyrą Radviliškio ligoninės darbuotojai sausio 3 d. ryte paskelbė mirusiu, o atvykus šeimai, paaiškėjo, kad pacientas – gyvas ir sveikas, o skausmą ir liūdesį sukėlęs pranešimas – tik ligoninės darbuotojų klaida.

Belgijoje gyvenantis paciento sūnus Arūnas vyko atsisveikinti su mirusiu tėvu, tačiau važiuojant per Vokietiją paaiškėjo, kad tai tebuvo klaidinga žinia apie neva mirusį jo tėvą. Dėl Radviliškio ligoninės darbuotojų neleistinos klaidos ir kiti šeduvio artimieji išgyveno liūdesį ir skausmą. Juos pažįstantys žmonės sakė, kad vyro sutuoktinė net apalpo, sužinojusi apie vėl gyvą jos vyrą.

Anot vieno sūnaus, antrą Naujųjų metų dieną tėvui staiga nukrito kraujo spaudimas, atsirado drebulys, buvo įtarimų, kad sutriko širdies veikla. Reaguojant į blogėjančią būklę, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, kuri ligonį išvežė į Radviliškio ligoninės priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių. Prieš pradedant tolimesnį gydymą ligonis dėl COVID-19 pandemijos buvo paguldytas į izoliacijos palatą – laukta COVID-19 testo atsakymo.

Bet jau sausio 3 dieną dar prieš aštuonias buvo susisiekta su paciento sūnumi ir jam pranešta, kad iš karto po vidurnakčio mirė jo tėtis. Telefonu kalbėjęs medikas informavo, kad buvo teikiama pagalba, ligonis buvo gaivinamas, bet kova dėl gyvybės buvo pralaimėta. Taip pat buvo nurodyta, kad mirties liudijimą bus galima pasiimti Radviliškio ligoninės priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje.

Bet atvykus sausio 3 dienos 10 valandą ryto į Radviliškio ligoninės priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių paaiškėjo, kad tai buvo grubi klaida. Anot šeimą pažįstančių asmenų, tai paaiškėjo, kai vienas sūnų pamatė ant lovos sėdintį savo tėvą. Tada ligoninės personalas suprato gerokai suklydęs.

Radviliškio ligoninės direktoriumi Vaidu Smalinsku nebuvo linkęs komentuoti šios istorijos telefonu ir paprašė visus klausimus atsiųsti raštu. Tiesa, pokalbio metu dangstėsi konfidencialumu ir duomenų apsauga.

Plačiau apie tai skaitykite visuomenesbalsas.lt.


Rašyti komentarą...
B
Bobule
2021-01-05 17:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu šiam žmogui gyventi 100 metų ir stiprybės jo Šeimai atlaikiusiai tok smūgį
Atsakyti
0

V
Vilma
2021-01-05 17:02:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis gyvens ilgai!!!!!
Atsakyti
-2

L
Lina
2021-01-05 17:19:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Komedija tai ką jie nežino kas mirė kas ne sąžinės neturi visiškai neatskirti pacientų pavardžių nesugeba tai Kiba iš gero pahmielo buvo,jok nesuvokė kuris mirė kuris ne jo ką galima pasakyti baisu,pacientui geros sveikatos ir daugiau ten nepakliūti,o medikus nubausti jok kita karta atidūs būtų ,kad geriau pacientus prižiūrėtu
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų