Žmonos netekęs Rimas sulaukė akibrokšto: morge išgirstų žodžių nepamirš niekada

Koronaviruso infekcija susirgusių ir nuo šios ligos mirusių artimųjų laidojimas dažnam lietuviui tapo košmariška ir nepakeliama patirtimi. Našliu likęs Rimas „TV Pagalboje“ pasakojo, kad COVID-19 susirgus jo žmonai jis ne tik negalėjo su ja deramai atsisveikinti, bet ir buvo priverstas ją palaidoti kitaip, nei jis ir jo žmona buvo suplanavę iš anksto. 

Ligoninės personalas Rimo žmonos kūną įkišo į tris maišus ir išvežė į krematoriumą, o žmonos suruoštas įkapes vyras vėliau įkasė į šviežiai supiltą kapą.

„Mes abu, kadangi jau mūsų amžius garbingas, jau buvome apsisprendę, kad palikę šį pasaulį vienas kitą kremuosim. Man kaip vyrui lengviau su įkapėmis, nes kostiumas, marškiniai, o žmona visus rūbelius buvo susidėjusi gražiai į dėželę ir buvo padėtas raštelis, kad taip ir ne kitaip, – apmaudo neslėpė 46 metus santuokoje išgyvenęs Rimas. – Nuėjęs į morgą aš paklausiau, kaip su įkapėmis. Man pasakė, kokios dar įkapės, trys lavonmaišiai ir vežame į Kėdainius, į krematoriumą, viskas.“

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Covid-19 sirgusios žmonos netekęs Rimas įsitikinęs – ją pražudė ne virusas, o medikų aplaidumas

Vyras pasakoja, kad žmonos įkapes įkasė po keturių savaičių, su dukra lygindamas kapo kauburėlį.

„Iškasiau gilesnę duobę, įleidau tas įkapes, kad jos ir būtų su ja ten, kur jos ir turėjo būti. Skausminga tai, kad net negalėjai pamatyti paskutinio to atsisveikinimo ir aš jo nepatyriau. Nors kai kas sako, kad tai gal ir geriau, nes prisimeni ją gyvą“, – sunkiai žodžius rinko laidos pašnekovas.

Vyras pasakoja, kad dėl to, jog nematė savo žmonos pašarvotos, jam vis dar atrodo, kad vieną dieną ji sugrįš į namus. Visą gyvenimą juos su žmona lydėjo bendri interesai ir artimas tarpusavio ryšys.

„Mes buvome neperskiriami draugai, ne tik vyras ir žmona. Dalinomės visais įspūdžiais, kelionėse važiuodami vienas kitam alkūne baksnodavome, mūsų interesai buvo vienodi ir dabar televiziją žiūrėdamas ar ką sužinojęs noriu kažkam pasakyti, bet kam dabar pasakyti?“, –  su ašaromis akyse kalbėjo jis.

Visą jautrų Rimo pasakojimą rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
K
Kainas
2021-01-28 16:53:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mus visus nori nužmoginti. Jau laikas žmonėms pasakyti ne valstybės smurtui
Atsakyti
-33

T
Taip
2021-01-29 12:37:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip diuo metu visi suzvereje yra ir valdzia ir gydytojai.
Atsakyti
-32

G
Genovaitė
2021-01-29 11:41:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiūrėdama laida verkiau,nes ponas Rimas papasakojo lygiai tokia pat istorija,kaip ir mano.Kaip sunkutaip staigiai netekti artimo žmogaus.Oi ta korona,ką ji padarė
Atsakyti
-26

SKAITYTI KOMENTARUS (81)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų