Medikai neranda 39-erių Olego ligos: jį prižiūrinti mylimoji neteko visų pajamų

Į „TV Pagalba“ kreipęsis Olegas skundžiasi didelėmis sveikatos problemomis, tačiau medikai niekaip nesugeba nustatyti jo organizmą sekinančios ligos. Vos 39-erių sulaukęs vyras šiandien dėl sveikatos bėdų niekur nedirba, o dirbti negali ir jo sugyventinė Vida, kuri baiminasi vyrą palikti vieną. 

Pora susipažino vienu mikroautobusu vykdami uždarbiauti į Vokietiją. Po kurio laiko abu grįžę į Lietuvą jie užmezgė draugystę, tačiau gražaus ir laimingo bendro gyvenimo vizija pradėjo griūti vos tik prasidėjo Olego sveikatos problemos. 

„Viskas dabar griūna, sveikata pradėjo vis blogėti. Aš matau ir nemanau, kad galima taip apgaudinėti ir perdėti ką nors, nes aš pati būnu šalia ir matau. Jam būna silpna, perbala ir baisiausia tai, kad neranda sau vietos. Aš irgi nuolat jaučiu baimę“, – neslėpė apmaudo Olego mylimoji Vida.

Moteris neslepia, kad prieš susipažindama su Olegu svajojo apie geresnį gyvenimą, santuoką ir šeimą, tačiau visos viltys subliuško, o dabar didžiausias jos noras – surasti savo mylimojo ligos priežastį. 

Olegas pasakoja, kad jam ne sykį buvo daryta kardiograma, o ją peržvelgę gydytojai įžvelgia didžiulę infarkto riziką. 

„Man vis gaila dabar darosi už tai, kad ji per mane kenčia. Nors medikai mato greitosios pagalbos išrašus, su kokiais išrašais randa mane namie, bet jie nieko negali padaryti. Mane nuveža į priėmimą, praeina penkios minutės, padaro naujus tyrimus, naują kardiogramą ir tada jau nėra jokio infarkto“, – tikina su rimtomis širdies problemomis susidūres vyriškis. 

Olegas pergyvena ir dėl Vidos, kuri dėl jo gali padaryti viską. Prižiūrėdama Olegą ji jau neteko visų savo pajamų ir būna dienų, kai jiedu neturi ko valgyti.

„Jaučiuosi kaip kokiu išlaikytiniu ar dar kažkuom, nes aš negaliu suteikti tos laimės šeimai, nors turėčiau aš tai padaryti. Aš matau Vidą pastoviai persigandusią, pergyvenančią ir man jos darosi gaila...“, – graudinosi jis. 

Olegas neslepia apmaudo, kad Panevėžio medikai niekaip negali nustatyti jo ligos priežasties. 

„Kai Panevėžyje mane tyrė ir nieko nerado, tada aš prašiau, kad man paskirtų nukreipimą pas Vilniaus arba Kauno kardiologus, kur yra stiprūs daktarai, išmanantys savo darbą, bet man atsakymas buvo kategoriškas – ne, neduosime jokio siuntimo, važiuok jeigu nori privačiai“, – pasakojo jis.

Jautrų pokalbį „TV Pagalbos“ studijoje žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
M
Manau
2021-01-08 14:49:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Akivaizdu, kad bėdos ne su širdimi. Vyrui reikia rimtos psichologinės ir gal net psichiatrinės pagalbos. Jam būna panikos priepuoliai. Pažįstu ne vieną žmogų, kurie lygiai taip pačiai pradžioj gydėsi širdį, kai iš tikrųjų kamavo panikos atakos. Linkiu greičiau kreiptis į tinkamus specialistus, nes gydymo kelias tikrai ilgas.
Atsakyti
-9

R
Rožė
2021-01-08 23:44:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naivi moteris o jis gailesčiu bando ją išlaikyti.
Atsakyti
-9

J
JO
2021-01-08 16:34:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
moteris aukoja savo gyvenimą,nei jai vyras nei kas,jau joks vyras šitaip nesiaukotų nei dėl vienos moters
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (38)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų