Gitana neteko amo: lemtingam žingsniui vyras ryžosi matant visai Lietuvai

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri niekaip nesulaukia savo mylimojo lemtingo žingsnio. Gitana nori, kad Arūnas jai pasipirštų, o vyras neskuba to daryti. Pora kartu gyvena jau ne vienerius metus, todėl moteris nori įteisinti judviejų santykius.

Moteris pasakoja, kad gyvenime turėjo du vyrus, bet nė su vienu iš jų nebuvo susituokusi. Ji nusprendė vaikus auginti viena, nei likti su tais vyrais. 

„Buvo smurtaujama, buvo išgėrimai, daug teko smurto patirti. Kam tekėti už tokių vyrų? Pirmas vyras buvo didelis pijokas. Su antruoju galvojau viskas bus gerai, bet vis tiek nusivyliau“, – apie nesusiklosčiusius ankstesnius santykius atviravo moteris. 

Šiandien moteris nori pagaliau sukurti šeimą, o gyvenimą su Arūnu susimetus vadina vaizdžiu žodžiu „sudrėbtiniais“.

„Baltos vestuvinės suknelės jau nebesivilkčiau, bet noriu gražių, linksmų, santūrių vestuvių su bažnyčia“, – teigė Gitana. 

Arūnas anksčiau vedęs buvo du kartus, tačiau abu kartus išsiskyrė. Tiesa, nė viena iš santuokų nebuvo įteisinta bažnyčioje. Šiandien vyriškis labiausiai dvejoja dėl Gitanos pavydumo ir valdingumo, nors dabar gyvenimo be jos jau neįsivaizduoja. 

„Ji nuolatos tikrina mano telefoną, prašifruoja, kas man skambino, viską pražiūri. Nėra pas mane tos tokios mados atskirai pasipiršti. Jau ne tie metai galvoti apie kažką kitą“, – tikino jis. 

Kuo baigėsi Arūno ir Gitanos apsilankymas „TV Pagalbos“ studijoje, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų