Su nėščios dukters vaikinu pabėgusi mama kirto kritikams: „Visko būna“

Su savo nėščios dukters vaikinu pabėgusi mama, paklausta apie šį skandalą sakė, kad „visko būna“. Jess Aldridge pasakoja, kad jos partneris Ryanas Shletonas ją paliko parašydamas žinutę, vos kelioms valandoms praėjus po gimdymo.

Kai sugniuždyta 24 metų amžiaus mergina grįžo iš ligoninės, 29-erių Ryanas jau buvo pabėgęs su jos 44-erių mama Georgina – jiedu persikėlė gyventi už 50 km esančius naujus namus, rašoma mirror.co.uk.

Paklausta apie šį romaną, Georgina sakė: „Visko būna.“ Ryanas situaciją komentavo taip: ‚Man nerūpi, ką kiti galvoja, aš myliu Georginą ir man nesvarbu, kas apie tai žino. Kitų žmonių nuomonė manęs visiškai nejaudina. Aš pats žinau, kaip viskas buvo. Kiekviena istorija turi dvi puses ir aš žinau, kurioje pusėje tiesa.“

Kitas šeimos narys žiniasklaidai sakė, kad niekas negalėjo patikėti tuo, kas nutiko – visi buvo apstulbę. Naujos poros elgesys šeimos narių ir draugų pasipiktinimą sukėlė ir socialiniuose tinkluose. Pasakojama, kad bėdos prasidėjo tada, kai prieš prasidedant karantinui Ryanas įsikėlė gyventi į Jess šeimos namus Glosteršyre, Didžiojoje Britanijoje.

Su automobilių detalių pardavėju Ryanu mergina jau buvo 2019 metais susilaukusi dukrytės Georgianos – ji tikėjosi, kad penkis vaikus turinti jos mama Georgina ir 56 metų amžiaus jos vyras Ericas padės rūpintis kūdikiu. Bet Jess pasakoja, kad situacija greitai pasidarė „labai sudėtinga“ – ji sako, kad Ryanas su jos mama pradėjo flirtuoti, todėl ji ėmė jaustis nejaukiai.

Sausio 28 dieną po Cezario pjūvio operacijos gimė mažasis Reubenas – tuo metu Georgianą namuose prižiūrėjo Jess sesuo Carolena (19). Vos po kelių valandų Ryanas jai atsiuntė žinutę, kuria su ja išsiskyrė – jis rašė, kad pavargo nuo jos kaltinimų neištikimybe su Georgina.

Dabar jau dviejų vaikų tėvas vieną kartą trumpam aplankė sūnų ligoninėje jo gimimo dieną, o antrą kartą jį pamatė kitą dieną grįžęs namo susirinkti daiktų, pasakoja Jess. Ji teigia, kad antrojo vizito metu vyras labai skubėjo – vėliau ji sužinojo, kad mašinoje prie namų jo laukė jos pačios mama.


Rašyti komentarą...
V
Viva Viktoria
2021-02-23 02:25:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
I kur ritasi sitas pasaulis.
Atsakyti
-5

P
Papaa
2021-02-23 02:24:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pana Marija juk skirtumas 15metu,ar su matematika netaip kazkas
Atsakyti
-3

k
kirtiklis
2021-02-22 18:49:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
as tai kritiku vietoj atgal kai kirsciau tai maza nepasirodytu, bet geriausia tokiu atveju kviest policija, va !
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų