Vištiena iš Lenkijos pražudė 5 žmones: šimtai – apsinuodiję

Į Jungtinę Karalystę atgabentame maiste vis dažniau aptinkamos gyvybei pavojingos salmonelės bakterijos.

Šįkart skelbiama, kad mažiausiai penki žmonės mirė ir dar šimtai apsinuodijo būtent dėl salmonelių, kurių buvo rasta iš Lenkijos atgabentoje šaldytoje vištienoje, rašo „Dailymail“.

Šaldyta vištiena buvo parduodama kaip JK itin pamėgti vištienos užkandžiai (chicken nuggets – angl.) ir džiūvėsėliuose volioti vištienos gabalai. Šie produktai buvo pardavinėjami visuose didžiuosiuose prekybos centruose.

„Food Standards Agency“ viešai paskelbė, kad labiausiai nerimą kelia dvi produktų rūšys: „SFC Take Home Boneless Bucket“ ir „SFC Chicken Poppets“.

Tvirtinama, kad šiais produktais apsinuodijo mažiausiai 480 žmonių ir, esą, bent vienam iš trijų apsinuodijusių prireikė gydymo ligoninėje. Apytikriai 44 procentai apsinuodijusių – asmenys iki 16 metų.

„Dailymail“ skelbia, kad, jų žiniomis, daugybė Europos šalių, kurių tarpe ir Airija, išplatino daugiau nei 100 įspėjimų dėl salmonelės bakterijų, kurių rasta šaldytoje ir būtent iš Lenkijos atgabentoje vištienoje. Šie įspėjimai išplatinti nuo praėjusių metų pabaigos iki dabar.


Rašyti komentarą...
K
Krista
2021-02-23 12:37:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liūdna.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų