Bendrabučio gyventojos nebegali tylėti: moteris vaikšto nuoga ir šlapinasi laiptinėje

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi bendrabučio gyventojos, kurios nori padėti į alkoholizmo liūną grimztančiai moteriai, tačiau nežino kaip. Kaimynės pasakoja, kad daugiau su Inga gyventi nebegali, o moteris daro gėdą ir jos seseriai Neringai. 

„Ji nenori, kad mes padėtume, ji nori grimzti. Tegul ji numiršta, ją patvoryje palaidotų, bet aš jos nelaidosiu. Eina ji po perkūnais. Ji mirusi, kai mirė mama ir ji man mirė po šiai dienai. Tegu ji miršta, tegu badauja, tegul iš konteinerio ėda, bet duonos kąsnio jai neduosiu“, – tikino Ingos sesuo Neringa.

Dėl priklausomybės alkoholiui moteris ne sykį buvo atsidūrusi ligoninėje, tačiau vos tik iš ten išeina, vėl griebiasi butelio. Dėl moters elgesio daugybė kaimynų jau kreipėsi į policiją. Labiausiai kaimynus šokiruoja tai, kad socialiniame būste gyvenanti moteris šlapinasi laiptinėje, nuolatos triukšmauja ir net vaikšo nuoga bendro naudojimo patalpose.

Pati moteris visus jai metamus kaltinimus atmeta. Esą prieš ją susimokė visi kaimynai, o savo seseriai ji net ketina rašyti pareiškimą. Moteris įtaria, kad sesuo jai pavydi jos sugyventinio Arūno.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bendrabučio gyventojos nebegali tylėti: moteris vaikšto nuoga ir šlapinasi laiptinėje

„Diena iš dienos kabinėjasi prigėrusi. Vakar girta, užvakar girta. Aš nebegaliu, ji čia staugia, aš net visa drebu. Viskas dėl Arūno, ji man specialiai kasa duobę. Kreipsiuosi į policiją ir baigsis visos vaidybos“, – tikino ryžtingai nusiteikusi moteris. 

Gerda Žemaitė susisiekė su savivaldybės atstovu, kurio teiravosi, ar yra galimybė Ingą iškeldinti. 

„Kartais žmonės tuo piktnaudžiauja ir, jeigu jau gauna būstą, įsivaizduoja, kad visam laikui. Mes ieškome variantų, nes geranoriškumo čia nebus. Iškrausčius žmogų, jis po kelių dienų vėl gali prašyti socialinės pagalbos. Savivaldybė vėl privalės kažką daryti, ieškoti kito būsto“, – teigė savivaldybės atstovas. 

Visą situaciją žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
c
capalas
2021-03-06 22:11:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man kyla klausimas dėl kaukių dėvėjimo: viena inkštiruota gražuolė susiklijavusiais plaukais be kaukės, kelios bobos snapus iškišusios sėdi, Gerda (jei neklystu - ten ji) apskritai be kaukės. Po tokius bomžynus važinėjant galima ne tik covidu, bet ir buboniniu maru, ar ebola užsikrėsti. Chebra, turėkit gi proto!
Atsakyti
-12

G
Gintaras
2021-03-06 20:28:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netikiu, kad nuoga vaikšto ir šlapinasi laiptinėje. Veikiausiai tai dėl buto, pavydi kažkas :) O jeigu taip yra, tai valstybė turi ne tik gėjų problemas spręsti, bet ir svarstyti apie nudistų namų statybas. Pliažus turime nudistams šiokius tokius, tai kodėl nepastačius ir namų?
Atsakyti
-24

P
Priverstinis gydymas
2021-03-07 09:22:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Priverstinio gydymo tokiems reikia Lietuvoje! Ir kuo skubiau! Daug šeimų kenčia nuo stikliuko draugų! Gydyti juos reikia psichologiškai , įsiūti ampules( jei padeda), tik taip išblaivinsime LT!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (38)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų