Lydere laikoma Milita nustebino „X faktorius. Žvaigždės“ teisėjus: parodė, kad gali ne tik dainuoti

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo prieš paskutinę projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laidą. Jos metu šou paliko Austėja Lukaitė ir grupė RSA.

Paskutinė scenoje pasirodė vizažistė Milita Daikerytė. Mergina yra vadinama projekto lydere, o jos pasirodymai sulaukia tik pagyrų.

(99 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo „X faktorius. Žvaigždės“ superfinalo dalyviai – kovos dėl nugalėtojo vardo

Penkerius metus ant scenos nebuvusi M.Daikerytė pirmojoje laidoje atviravo, kad nesitikėjo, jog greitu metu vėl lips ant scenos. „Tikrai neįsivaizdavau savęs dainuojant greitu metu. Neįsivaizdavau savęs stovint scenoje. Būtent šiame amplua. Sugrįžti kartu su muzika į televiziją – nesitikėjau iš savęs. Man tai yra drąsu prieš save pačią“, – tikino M.Daikerytė.

Milita projekte parodė, kad gali ne tik puikiai dainuoti, bet ir šokti. „Nemėgstu šios dainos, ji yra per prasta tau. Tu turi būti superfinale“, – teigė M. Mikutavičius. „Man bėgiojo šiurpai. Viskas buvo taip gerai atlikta...“, – gyrė S. Urbonvičius-Samas.

„Dainuoti šią dainą nėra paprasta. Tai buno nuostabu, aš tavimi labai pasitikiu. Su tavimi aš galiu kalbėti apie profesionalų lygą. Nepamesk kelio, tikiu, kad radai savo klausytoją. Mano misija yra apsaugoti Militą nuo nesąmonių. Ji turi kėdę ir bus superfinale“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Kitą sekmadienį superfinale dėl nugalėtojo vardo varžysis vizažistė Milita Daikerytė, aktorius Ainis Storpirštis, vaizdo tinklaraštininkė Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas, oreivis Giedrius Leškevičius, grupė „Twosome“ ir virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Pagrindinis šou prizas – savaitės laiko atostogos prabangiame viešbutyje Trakų rajone „Esperanza Resort & SPA“.

TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų