„X faktoriaus“ teisėjai liko be žado: „Twosome“ atliko legendinį „The Roop“ kūrinį

Šį sekmadienį TV3 televiziją drebina paskutinė „X faktorius. Žvaigždės“ laida prieš finalą, tad įtampos – išties nemažai. Atlikėjai bando paruošti pačius geriausius savo pasirodymus ir įtikinti teisėjus bei žiūrovus, kad jie verti didžiojo finalo.

Itin daug dėmesio šį vakarą sulaukė grupė „Twosome“, kurie perdainavo praėjusių metų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos nugalėtojų „The Roop“ kūrinį.

(87 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktorius. Žvaigždės“ laidos akimirkos

Tiesa, jie ne tik pateikė savą šokio versiją, bet ir pasipuošė… sijonais. Tai taip pat neliko nepastebėta teisėjų.

Ir nors įprastai teisėjams netrūksta žodžių, šįkart nė vienas iš jų nedaugžodžiavo, tačiau vienbalsiai nutarė, kad pasirodymas – tobulas.

„Paprastai kažko pasakyti nelabai išeis. Tai buvo tobula“, – iškėlęs rankas kalbėjo Saulius Prūsaitis.

Justė Arlauskaitė-Jazzu prapliupo juoktis: „Tiek daug „kūkū“ dalykų… Bet buvo tobula. Jūs privalote būti superfinale, nes turite ne tik sveiką humoro jausmą, bet ir puikų balsą, šokį.“

O štai Marijonas Mikutavičius davė ir vieną ypatingą pastabą. Anot jo, „Twosome“ variantas galbūt netgi geresnis, nei pačių „The Roop“. „Negali nieko linksmo pakomentuoti, nes prieš tai, ką matėme, viskas nublanksta. Jūsų variantas yra geresnis. Šitas variantas turėjo važiuoti į finalą“, – sakė jis.

„Tik noriu pasidžiaugti, kad imatės tokių uždavinių ir jie tampa fantastiški. Buvo idealu. Noriu paprašyti žmonių, kad jie jums atiduotų balsus. Ačiū, vyrai, buvo stilingiausias pasirodymas“, – sakė Samas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šioje laidoje išvysime RSA, Gian Lucos Demarco, Ainio Storpirščio, Giedriaus Leškevičiaus, Militos Daikerytės, Deimantės Vaičiūtės-Dejmuko ir Austėjos Lukaitės pasirodymus.

Daugiau „X faktorius. Žvaigždės“ akimirkų – nuotraukų galerijoje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
a
aidas
2020-11-09 00:19:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesuprantu as to faktoriaus,geriausi iskrenta,o lavonai lieka,cia normaliai skaitosi????
Atsakyti
0

a
as
2020-11-09 08:40:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lieka ne lavonai, o komisijos draugeliai. Kam tas italas idomus... Butu ziurovu balsus skaiciave, butu ji ismete.
Atsakyti
-1

D
Durnumo
2020-11-09 11:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
viršūnė,išjuokė Vaidoto grupės dainą ir pasirodymą,o jau kai pasakė kad patys sumąstė šikinyko pumpas ant snukių užsidėt tai eina puikiai suprast apie jų smegenų vingius,kad protelis streikuoja stipriai,gaila man šitų trijų triušių kvankų
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų