Jagelavičiūtė paviešino vaizdo įrašą, kuriame su viltimi kreipiasi į visuomenę: tai vienintelis kelias vėl būti kartu

Ketvirtadienį viena žinomiausių Lietuvos nuomonių formuotojų, stilistė bei žurnalo „L’officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė „Instagram“ pasidalijo daug dėmesio sulaukusiu savo kreipimusi į visuomenę.

Žinoma moteris palietė svarbią temą – prabilo apie skiepus ir jų būtinybę pandemijos metu, bei pabrėžė, kad šis jos pasisakymas – atsakingo Lietuvos piliečio nuomonė, kuriai įtakos nepadarė nei jokios verslo, nei politinės struktūros.

Vaizdo įrašą A. Jagelavičiūtė pradėjo nuo pasakojimo, kad šiuo metu jai brangus žmogus gyvena, dirba ir mokosi Kinijoje, tačiau tam, kad ten patektų šiuo laikotarpiu, jis turėjo nueiti nelengvą kelią – ištverti dešimtis testų bei saviizoliaciją.

„Tam, kad pavasarį apsikabintume rudenį išsiskyrus, mums teks iškęsti bent dar 10 testų. Kalbame apie saviizoliaciją, karantiną, ir aš jokiu būdu neskatinu elgtis priešingai. Tiesiog noriu pasakyti, kad atėjo laikas suprasti, jog pandemijos negalima pralaukti, net jei lauksime 5, 10, 15 ar 20 metų žiūrėdami, kaip tarp 4 sienų auga mūsų vaikai, kaip žlunga mūsų svajonės ir mūsų statyti verslai…“ – kalbėjo A. Jagelavičiūtė.

Žinoma moteris pripažino, kad jei tik turėtų galimybę pasiskiepyti, ji tai padarytų jau dabar. „Aš tai būčiau padariusi ir vakar, bet šiandien aš savo skiepą atiduodu tiems, kam jo reikia labiau – mokytojams, medikams, senjorams. Ir aš stoviu eilėje laukdama savo skiepo su viltimi į sugrįžtantį intymumą, kad jūs stovite kartu“, – nusišypsojo Agnė.

Vaizdo įrašą nuomonės formuotoja baigė svarbiu priminimu: „Skiepai yra vienintelis kelias į kolektyvinį imunitetą vėl būti kartu.“

Visą vaizdo įrašą galite pamatyti straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
O
Oj
2021-02-25 15:59:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia ji rimtai? Ko del pinigu nepadarys zmogus.
Atsakyti
-6

V
Vil
2021-02-25 18:08:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš Agnyte perleidziu tau savo skiepa
Atsakyti
-2

N
Nuomoniu formuotoja D D D
2021-02-25 16:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greit ji taps is isvaizdos panasi Dzeksona D D D
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų