Grupės „Daft Punk“ gerbėjai – sujaudinti: duetas originaliai paskelbė, kad tai – jų pabaiga

Šį pirmadienį elektroninės muzikos mylėtojus pasiekė liūdna ir be galo netikėta žinia. Duetas iš Paryžiaus, grupė „Daft Punk“, paskelbė apie savo veiklos pabaigą.

5

Visuomet originaliais sprendimais garsėjusi grupė net ir tai paskelbė kūrybiškai – pasidalijo 7 minučių vaizdo įrašu, pavadintu „Epilogas“.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupės „Daft Punk“ gerbėjai – sujaudinti: duetas originaliai paskelbė, kad tai – jų pabaiga

Vaizdo įraše buvo matomi ne tik abu dueto nariai, bet ir skaičiai, bylojantys apie grupės pradžią ir pabaigą – 1993-2021. Žinią, kad duetas pasuko skirtingais keliais, užsienio žiniasklaidai patvirtino ir grupės atstovas spaudai.

Grupė „Daft Punk“, kurią sudarė Thomas Bangalter ir Guy-Manuel de Homem-Christo buvo laikomi viena įtakingiausių ir populiariausių grupių per pastaruosius 30 metų. Grupė garsėjo ir dėl savo įvaizdžio – dažniausiai puošdavosi kosmonautų šalmais ir odinėmis striukėmis.

Vaizdo įraše jie kurį laiką žiūri vienas į kitą, o vėliau, nusiėmus švarkus, tampa aišku, kad čia – savotiška tiksinti bomba, kuri vėliau sprogsta.

Vėliau užgroja daina „Touch“, kuri yra iš dueto 2013 metų albumo, kurį daugelis laikė jų karjeros kulminacija, tačiau net ir po jie bendradarbiavo su tokiais garsiais atlikėjais, kaip pavydžiui, The Weeknd.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų