Rūta Loop pristatė vaizdo klipą, kuriame – akimirkos iš 41 dieną trukusios izoliacijos: visas emocijas pergyveno iš naujo 

Dainininkė Rūta Loop dar prieš savaitgalį pristatė naujausią savo dainą „Tu ne viena“, kuri gimė rudeniop, per 41 dieną trukusią saviizoliaciją. Šį pirmadienį Rūta pasidalijo dar viena savo naujausio kūrinio vaizdo klipo versija.

Kaip sako pati Rūta, idėja tam gimė visai netikėtai, tačiau būtent antrasis vaizdo klipas visą situaciją ir patį kūrinį atspindi netgi dar geriau.

Rūta pasakojo, kad iš pradžių kartu su komanda ketino padaryti tik vieną, estetinį vaizdo klipą dainai, apie atlikėjos 41 dieną trukusią saviizoliaciją. Vis dėlto vėliau, kai minėtas vaizdo įrašas buvo jau beveik sumontuotas, Rūtai gimė dar viena idėja – sukurti antrąjį, kuris būtų sudarytas tik iš jos pačios „Instagram“ istorijų, kuriomis dalijosi tuo sunkiu laikotarpiu.

Anot atlikėjos, būtent šį pirmadienį pasirodęs vaizdo klipas net geriau nusako visą idėją: „Jei atvirai, kai montavau klipą, atrodė, lyg iš naujo pergyvenau visas tas emocijas. Iš vienos pusės dėl to kurti klipą buvo nejauku, iš kitos – visai smagu, nes šiaip montavimo darbais užsiėmiau pirmą kartą gyvenime. Tačiau man tai patiko, buvo gera viską pačiai dėlioti pagal ritmiką. 

Gera, kad kažkur šis klipas visuomet bus ir kalbės apie tą laikotarpį. Smagu prisiminti, kaip draugai ateidavo po balkonu, džiugindavo kaimynų šunelis. Tikrai būdavo gražių momentų. Daina  būtent apie tai ir kalba – viltį bei faktą, kad esi ne viena.“

Paklausta, ar per minėtą saviizoliacijos laikotarpį išgyveno ir gerų dalykų, Rūta atviravo, kad į viską stengiasi žvelgti pozityviai.

„Man atrodo, kad viskas gyvenime yra patirtys, ir viską, ką praeiname, geriausia laikyti ne tuo dalyku, kurio gailėtumeisi ar nenorėtum pakartoti. Žinoma, jei man dabar reikėtų ir vėl iš naujo viską išgyventi, turbūt nenorėčiau į tą laikotarpį grįžti. Kita vertus, tikriausiai tokia daina nebūtų gimusi, jei ne tas laikotarpis“, – sakė ji.

Anot dainininkės, kūryba gimsta tiek ir liūdesio, tiek ir iš gerų, širdžiai malonių akimirkų, tačiau šiuo atveju liūdnų kūrinių ji buvo sukūrusi išties nemažai. „Pasirinkau vieną, kuri labiausiai atitiktų tą laikotarpį. Taip pat norėjau, kad daina suteiktų vilties, nes tuo metu viltį prarasti buvo ganėtinai paprasta. Kiekvienas, kuris jaučiasi vienišas, manau, tai supranta. Norėjosi tą etapą pabaigti su viltimi ir dėti tašką liūdesiui“, – sakė Rūta.

REKLAMA

Ištikimiausi Rūtos gerbėjai, kurie ją socialiniuose tinkluose sekė visos saviizoliacijos metu, tikriausiai pastebėjo ir neatsiejamą jos kasdienybės palydovą – kaimynų šunį, kurį atlikėja nuolat filmavo.

Žinoma mergina juokėsi, kad dabar laukti vasaros turi dar daugiau priežasčių. Pasiilgtas gyvūnas – viena iš jų. „Laukiu, kol ir vėl atsidarys langelis ir galėsiu džiuginti žmones su to šuns vaizdo įrašais. Tikrai tą darysiu, nes jis neabejotinai tapo mano šios istorijos herojumi, savotišku draugu, kuris buvo šalia ir matė visą mano saviizoliacijos laikotarpį. Susipažinau su tais kaimynais, jie – labai faini žmonės, o to šunelio vardas – Daikas“, – sakė Rūta.


Rašyti komentarą...
a
aslkd
2021-02-22 15:49:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
turim mes visi zinok geresniu tu tokiu klipu. bet turim vaiku tai jiem ir parodysim ir jie kartu tuose klipuose. tik niekas debiliskai nedainuoja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų